Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hozzátáplálásnál ki mit ad...

A hozzátáplálásnál ki mit ad inni a gyereknek és mit?

Figyelt kérdés
Már lassan ott tartunk, hogy ki tudunk váltani egy szopit annit megeszik főzelékből de mit adjak otánna neki inni? Miből, és mennyit? A tea és a víz nem igen kell neki de a gyümölcslevet megisza.De az viszont csak pohából tudom adni mert a cumisüvegen nem megy át a rostok miatt, a csőrös poharakkal meg nem tud mit kezdeni.És milyen mennyiség elég neki ?
2009. jan. 16. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
én szűrt üdítőket szoktam adni neki cumisüvegből,almalé,vagy szőlőlé,de gyümölcstea is van babáknak,rá van írva hány hónapos kortól adható,granulátum,csak víz kell hozzá
2009. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ebéd alatt és után kb 50-60 ml víz fogy, amit olyankor pohárból iszik. Napközbe néha teát kap, de szerencsére a víz a kedvenc. Próbáld a gyümilevet vízzel higgítani.
2009. jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!