Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvigyem orvoshoz?

Elvigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
8 hónapos kislányomnak folyik az orra. Egyébként nem lázas, és nem is nyűgös csak annyi van hogy az orra folyik. Éjszaka például nem is ébredt meg, pedig azt hittem zavarja majd ha nem kap levegőt! Egyébként olvastam a tengervizes orrsprayről, tényleg jó?? Ti elvinnétek orvoshoz, ha egyébként más baja nincs???
2012. nov. 5. 07:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem. Ha nincs láza és a kedélye is jó, akkor semmiképpen nem.

Én bátyámék kárán tanultam meg :(

Náthás volt az (akkor 1 éves) unokaöcsém, rohantak vele orvoshoz. Persze vitték a 2 éves unokahúgomat is. A rendelőben sikeresen összeszedték a bárányhimlőt... :(

Egyébként az én 2 évesem is náthás most. Orrszívó, orrcsepp, sok folyadék. Szerencsére ő már korához képest nagyon ügyesen fújja az orrát!

2012. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az én babám 9 hónapos és szintén folyik az orra. Nem viszem én se, első nátha egyébként.

Folyton a nyomába vagyok, hogy töröljem neki :-( kb 2 percenként

az orrsprét meg nem merem neki, de muszáj lesz

2012. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!