Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj hogy mindig sír 1-2...

Baj hogy mindig sír 1-2 percet a babám mielőtt elaludna mikor lerakom a kiságyába?

Figyelt kérdés
Ha nem úgy teszem be hogy már alszik, akkor mindig van egy kis sírás, néha üvöltés...de 1-2 percnél nem több. 8 hónapos, régebben sem aludt el könnyen, még altatni is kellett sokáig mert állandóan túlpörgött. Azt ne írjátok hogy maradjak ott meg simogassam mert annál inkább nem alszik el és felpörög. Ha kimegyek pár perc alatt már alszik is, de olyan rossz ez a sírás...
2012. nov. 5. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
1-2 perc nem árt főleg ha nem torkaszakadtából üvölt végig,majd leszokik róla
2012. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja tőle. A kapcsolatotokat sem ez fogja meghatározni. A babák minden negatív érzésüket sírással tudják csak kifejezni, beleértve az álmosságot is.
2012. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De mielőtt berakom még nem sír. Tehát nem az álmosságtól sír. Azért rakom le mert én már látom a szemén hogy bambul és nem kötik le a dolgok, egyre összeszedetlenebb, esik-kel folyamatosan és akkor úgy gondolom hogy itt az ideje az alvásnak. Vagy még húzni kéne? Nem gondolom, mert akkor túlpörögne és akkor..na akkor aztán lenne sírás!!
2012. nov. 5. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám még csak 4 hónapos, de ő is hasonlóan alszik el. Korábban megpróbálkoztam a simogatással, attól még inkább felhergelte magát az ordításig. Én úgy szoktam, hogy leteszem, cumit kap, picit megsimizem a hátát, elbúcsúzok tőle kedves szavakkal és kijövök a szobából. Ha nem nyugszik meg, akkor 3 perc múlva visszamegyek, ismét kap cumit, ami addigra kiesett a szájából, s általában ennyi elég is, már durmol is. Csak ez a hatásos, ha hosszasan nyugtatgatom, csak rosszabb lesz. Kipróbáltam mindent, ez vált be. :)Persze van, amikor egyből elalszik, de ritkábban.
2012. nov. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!