Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon rosszul alvó babánál...

Nagyon rosszul alvó babánál mi segített?

Figyelt kérdés
7 hónaposak vagyunk és 3 hónapja nem alszunk éjjel. Próbáltunk Viburcolt, Chamomillát, citromfű és rooibos teát, átrendeztük a szobátschüssler-sókat. Magyarázatot nem találunk a gyakori kelésre, ugyan jön a foga, de csak pár hete nem 3 hónapja és még nem olyan nagyon indult be nála.Jó lenne már aludni.
2012. nov. 5. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%

7 hónaposak vagyunk és 3 hónapja nem alszunk éjjel


:)))


Ikrek vagytok??

2012. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Érdekes amit írsz a gyerekeknél gyakori az alvászavar, és ennek rengeteg oka lehet, amikről nem sokat tudok ezért hülyeséget nem akarok mondani.


Arra viszont emlékszem, hogy anyukám mai nap meséli, hogy én is állandóan felkeltem éjszaka, nem aludtam jól, aztán valaki tanácsolta neki, hogy úgy altasson el, hogy én a hasamon feküdjek. Az első alkalommal 12 órát aludtam ébredés nélkül, végül anyukám keltett fel, mert megijedt, hogy megfulladtam volna, hol ott csak békésen aludtam.


Szerintem 1 próbát megér, a legközelebb lefekvésénél a hasára fektesd, és hátha sokkal jobban fog aludni.

2012. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kedves első minek írsz, ha nem tudsz segíteni???!! Köszi második, kipróbálom. Az oldalán alszik, ha elaludt tápszer evés közben, majd hasra fordítom.
2012. nov. 5. 18:40
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam 5 hónapos koráig egybe 3 órát nem aludt se éjjel,se nappal.Utána sokáig,állandóan keltünk.Most 11 hónapos és elég jól alszik, alig kel,vagy nem kel. Szóval csak azt tudom mondani, hogy az idő megoldja, tudom nem vagy kisegítve, de látod nekünk se telt el sok idő.

2012. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Kedves kérdező, kérlek mindenféle képen tájékoztass, hogy bevált-e a hason fekvő módszer. Szorítok.
2012. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Reggel írok és addig még várok tippeket!!!!
2012. nov. 5. 18:50
 7/15 A kérdező kommentje:
Nos, amikor elaludt hasra fordítottam. Aludt így 10-ig, de magától átfordult és ugyanúgy folyatódott minden, mint szokott :(
2012. nov. 6. 09:16
 8/15 anonim válasza:
Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni.
2012. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7 hónaposan nálunk is szenvedés volt minden éjszaka. Ma már tudom, hogy a fogak miatt volt. Utána voltak időszakok, amikor javult a helyzet, majd 1-1 fognál újra jött a nemalvás. Most másfél évesen átalussza az éjszakát. Nálunk igaz volt, hogy az idő mindent megold.Lehet, ogy most érett meg az átalvásra, nem tudom, de előtte mi is kipróbáltunk mindent. Aztán egyik napról a másikra aludt. Kitartás.
2012. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, jó hír-e vagy sem, nálunk az idő segített. 1 éves kora után normalizálódott a helyzet, már csak 1-2 alkalommal kelt éjjel, 2 éves kora óta pedig hellyel-közzel végigalussza az éjszakát, és délután is jól alszik. Most a 7 hónapos kicsivel játsszuk el ugyanezt a nem alvást. Kezdem sejteni, hogy én rontom el. :)

Kitartást!

2012. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!