Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon rosszul alvó babánál...

Nagyon rosszul alvó babánál mi segített?

Figyelt kérdés
7 hónaposak vagyunk és 3 hónapja nem alszunk éjjel. Próbáltunk Viburcolt, Chamomillát, citromfű és rooibos teát, átrendeztük a szobátschüssler-sókat. Magyarázatot nem találunk a gyakori kelésre, ugyan jön a foga, de csak pár hete nem 3 hónapja és még nem olyan nagyon indult be nála.Jó lenne már aludni.
2012. nov. 5. 18:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mindig ugyanúgy tettem le aludni, aztán egyik napról a másikra felborult az alvás és egyre rosszabb. De vigasztal, hogy nem vagyok egyedül :)
2012. nov. 8. 16:47
 12/15 anonim ***** válasza:
nekem 1 éves a lány de még 1 éjszakát sem aludtunk át. magyarázatot én sem találok rá már nem is próbálkozok csoda bogyókkal teákkal mert semmi nem használt. Ha neked valami beválik esetleg megírhatod. Bocsi hogy nem tudok segíteni neked. kitartás.
2012. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem leszek a válaszommal népszerű, de nálunk akkor kezdett rohamosan javulni a helyzet, amikor elkezdtem adni a Sedatif PC-t, illetve ezzel egyidőben erőt vettem magamon, és bevezettem a "felvesz-letesz" módszert. 9,5 hónapos volt ekkor a Fiam.

Nehéz volt, de még mindig könnyebb, mint hittem. Kb. 2 hét alatt eljutottunk odáig, hogy este fél 9-től hajnali 3-4-ig aludt, akkor megszoptattam és aludt kb. 7-ig. Majd szépen magától elhagyta ezt a korai kelést/evést.

2012. nov. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A Sedatif-on már én is gondolkodom egy ideje.
2012. nov. 9. 10:28
 15/15 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, ártani nem fog.

Csak azt tartsd szem előtt, hogy nálunk pl. majdnem a második doboz is elfogyott már, mire éreztük a hatását.

Én 2x1-et adtam neki, reggel felkelés után és este közvetlenül lefekvés előtt, kortynyi vízben feloldva.

Ha beáll az alvása, fokozatosan lehet csökkenteni, elhagyod a reggelit, majd mondjuk 1 hét után az estit is.

2012. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!