Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SEGÍTSETEK! Miért nem akar...

SEGÍTSETEK! Miért nem akar enni a 3 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos kisfiam, aki SAJNOS másfél hónapos kora óta szinte csak tápszert eszik!Eleinte semmi gond nem volt az evéssel,kb 2 hónapos koráig többet is evett,mint az előírt mennyiség, de körülbelül 3 hete egyszerűen nem akar enni!Ahogy beteszem a cumisüveget a szájába pár korty után elkezd ordítani, kitolja a nyelvével,aztán vissza megint pár korty megint ordítás és így tovább!Eddig 3 óránként etettem,most áttértünk a 4 óránkénti evésre,de így is örülök,ha egy alkalommal 110-et megeszik,de van hogy csak 30-40 ml-t! Gyermekorvos szerint , akinél egy hete jártunk a torka enyhén piros,de én nem hiszem,hogy ez zavarná annyira az evésben,mert akkor miért van az,hogy van hogy megeszik 100-at is?Amúgy nagyon vidám,jókedvű baba,betegség jeleit abszolút nem veszem észre rajta!Annyi még,hogy sokat nyáladzik,és állandóan piszkálgatja a nyelvével az ínyét,cumival is!Lehet ez a fogától is akár?
2012. nov. 6. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
igen,lehet!Lehet hogy jönnek a fogai és ahogy harapja a cumit az fáj neki...Szerintem...De nem biztos,nem vagyok még tapasztalt!
2012. nov. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet fogzás.

De hidd el, ha tényleg éhes lesz, enni fog. :) Tapasztalat.

2012. nov. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezt csinálta 3 hónaposan, csak mi cumisüvegből csak kiegészítésnek adtunk. Az addigi 140-150 ml helyett ahogy 3 hónapos lett alig 90-100at evett egy evésre és kiköpte a cumisüveget. Szerencsére nekünk átállt teljesen szopira, de azóta se jöttünk rá, hogy miért csinálta. Nekem is azt mondták anno, hogy a foga jöhet.
2012. nov. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bukik sokat?Lehet a visszaaramlo gyomorsav marja a nyelöcsövet.Nalunk ugyanez volt,mar majd belebolondultam,amikor a doki ajanlotta a bukasos babaknak valo tapot.anti rweflux.-Es lass csodat egyik naprol a masikra nem sirt többet az evesek elött es evett is rendesen.Egy probat meger.
2012. nov. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 3 hónapos, és ugyanezt csinálja. Csak ő nem kitolja a szájából, hanem egyszerűen elalszik a szopi/tápszer alatt, és nem hajlandó enni. Úgy kell belediktálni, de az utolsó etetésnél már az sem megy, tegnap este is csak 60-at evett, azelőtt 30-at. Egyszerűen nem tudok vele semmit csinálni.Persze gondolom azért, mert napközben nem nagyon tud aludni, ha elalszik, felriad negyed óra után. Ha pedig nem alszik el, akkor sem szívja a cicit, csak nézelődik, mosolyog, mintha nem érdekelné a kaja.
2012. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Probaltad a reflux-os tapszert??
2012. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!