Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beszéltek a babátokhoz ha...

Beszéltek a babátokhoz ha bevásároltok?

Figyelt kérdés

Most lehet, hogy hülyének néztek, de már megijedtem magamtól. 15 hónapos a kisfiam és elég sokat beszélgetünk,a napokban vásárolni voltunk és ugye a gyerek a karomon, én meg nyomom neki, hogy most ezt veszünk meg azt veszünk..

Nekem ez annyira természetes, de egy vásárló annyira rámnézett( mintha azt mondta volna, hogy hülye vagy úgysem érti a gyerek), hogy már én is megijedtem magamtól. Tényleg egy kívülállónak ez annyira furcsa?

Vagy én vagyok már megkattanva?

Ti nem szoktatok beszélni a gyerekhez, ha postára, bevásárolni...mentek?


2009. aug. 12. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Én nem szoktam beszélni hozzá, esetleg csak pár szót, persze ha nyűgös, akkor próbálom megnyugtatni. Idegeneknek biztosan furcsa, nyilván inkább azoknak, akiknek nincs gyereke.
2009. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 8hónapos és én is állandóan beszélek neki úgy ahogy te is. Így fejlődik a szókincse stb. Sok buta ember van.
2009. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ez természetes, én is mindig magyarázok a kislányomnak, nemcsak vásárlás, séta közben is. Szerintem megérti ő amit mondunk neki, meg így fogja megtanulni, hogy mi micsoda, stb.


10 hós kislány anyukája

2009. aug. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne is foglalkozz azzal aki megnézett!Szerintem teljesen normális és jó, hogy beszélsz a babádhoz!Tényleg így fejlődik!:)
2009. aug. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem totál hülyének szoktak nézni, mikor állunk a sajtok előtt, és kérdezem a gyereket, h mit vegyünk, vagy elmondom neki a húspultnál, h veszünk husikát, és lesz finom pöri stb. Megyünk körbe, és magyarázok, h veszünk kenyeret, mert elfogyott, és sokan néznek, h mi bajom van.

Kicsit zavar, ha felfigyelek rá, de amúgy meg gondoljanak azt, amit akarnak. Szeretek a gyerekkel úgymond beszélgetni, mikor 2 hetes volt, is ezt csináltam, és most, h egy éves is. Elvégre tényleg ebből tanul, ne törődj velük:)

2009. aug. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 3 hónapos. És ha ébren van a boltban, akkor beszélek neki. Nem folyamatosan, de élvezi és figyel rám. És így nem is nyűgösködik.

Akinek meg nem tetszik, hát nézzen máshová...

2009. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy beszélek a babámhoz :) Hisz ő a legfontosabb nekem. Így tanul! Engem is megnéztek, mikor egész pici volt (kendőben hordtam, és néha úgy néztem ki, mintha magamban beszélnék :)). De mások nem érdekelnek! Beszélj hozzá nyugodtan!
2009. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam, emberi lény és kommunikációból ért. Miért kéne némának lennie? És némának lenni vele? Nem értem az embereket de az első válaszolót sem. Nekem az a furcsa ha valaki nem beszél hozzá.
2009. aug. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is bszélek hozzá, szerintem ez tök normális dolog.
2009. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Postán, bevásárlás közben nem szoktam ennyit beszélni neki, mint Ti, egyszerűen én ilyen vagyok. Itthon persze más, én is sokat beszélgetek vele. Nem vagyunk némák. Első válaszoló voltam.
2009. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!