Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sétánál nem akar mellettem...

Sétánál nem akar mellettem sétálni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 hónapos,babakocsiba nem akar már beülni,de sétálni sem,pláne a kezemet megfogni,hanem azt akarja,hogy cipeljem.Ha leteszem és elmagyarázom neki,hogy jöjjön szépen a saját lábán,hisztizni kezd,végül leveti magát a földre,ha nem veszem fel.Ha hideg van,félek,hogy torokgyulladást kap,úgy üvölt.Babakocsiból kimászik,mert kiszabadítja magát.Kismotoron kb.50 méter után ugyanez.Félrelöki,és vegyem fel,mert ordít.Miért csinálja?Amúgy egy örökmozgó iszonyat sok energiával megáldott kisfiú,aki úgy tud szaladni,hogy alig érem utol..Mit tegyek?
2012. nov. 7. 11:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm előző,már kipróbáltuk,nem tetszett neki valamiért,de beszereztem egy másik hordozót,most azt próbálom ki majd.Természetesen nem zárkózunk be,csak mostanában hívnom kell még egy embert,aki néha átveszi "séta" közben,ha elfáradok.Most így megy.
2012. nov. 7. 13:06
 12/18 anonim ***** válasza:

Végig én voltam:)(utolsó is), kivéve azt a Válaszolót, aki hasonló gondokkal küzd, csak nem akartam egyből a hordozást hozni, amíg ki nem "puhatoltam" a helyzetet:), ne haragudj, nem megtéveszteni akartalak:)!

Milyen hordozót szereztél?

2012. nov. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Manducát
2012. nov. 7. 13:32
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz:). Ha esetleg nem tetszene a fiadnak háton egyből, (amire azért lehet számítani, nem tudom, eddig hordoztad- e) akkor azt javaslom, hogy eleinte csípőre tedd vele, ez közelebb áll a karban vivéshez, és szép lassan tedd hátra:).
2012. nov. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Jó ötlet,köszi!

De legjobb lenne,ha jönne a saját kis lábikóin...

2012. nov. 7. 13:51
 16/18 anonim ***** válasza:

Az is eljön, hidd el:)!

Az én lányom két éves, ő hordozott gyerek. Két- három hónapja merek úgy elindulni itthonról hosszabb távra, hogy ne legyen karikás kendő vagy mei tai a táskámban, elfáradás esetére:). Azért ők még kicsik, és hiába tudnak egyébként egész nap rohangálni, a monoton, tartós séta még szerintem nem elvárható:). Saját példa: kosárlabdázom, egy meccset simán végigfutok, küzdök, de azért 60 percet _egy_folytában nem biztos, hogy végig tudnék futni.

A rohangászásban mindig vannak pihenő fázisok, míg a folyamatos séta folyamatos "munka".

2012. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kényelmetlen a cipője? Nem nőtte ki?
2012. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Cipőn is gondolkodtam,de az időjárásnak megfelelően változóan adom rá a különböző cipőit,és egyikben se nagyon megy...
2012. nov. 8. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!