Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki anyatejről tápszerre váltott mert a babája mindig sírt v. nem hízott megfelelően?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 3 hós koráig szoptattam, szenvedés volt az egész.Tápira váltottam.

Aztán kiderült, hogy le van tapadva a nyelve, az volt a gond.

2012. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a választ. Csak olyan későn derült ki ez a probléma?
2012. nov. 9. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég későn, 2,5 évesen. Akkor volt a műtét:s
2012. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk volt az első gyereknél. Sírt + nem hízott megfelelően.

Pár hét "szerencsétlenkedés" és szenvedés, kínlódás után váltottunk tápszerre, megszűnt minden "gondunk". A baba azonnal kiegyensúlyozott lett, elkezdett normálisan aludni és gyarapodni.

2012. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk meg úgy volt hogy koraszülött lett és az inkubátor miatt nekem elment a tejem és az elejétől a tápot kapja!
2012. nov. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én már régen szerettem volna váltani, de nem tudom sehogy elfogadtatni a babámmal sem a cumisüveget, sem kiskanállal nem tudom belediktálni a tápszert (fecskendővel sem, a lefejt anyatejet sem) és mást sem, pedig egész nap sír és 2 hónapja nem hízik semmit a kizárólagos szopi mellett. 5 hónapos.

Hogy és hol derült ki a nyelvletapadás, kedves válaszoló?

Lehet, hogy nekünk is az van, csak senki nem veszi észre!

(Már voltunk múlt hónapban 3 napot kórházi kivizsgáláson, de nem történt semmi, most megint mennünk kell.)

2012. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kénytelen voltam egy pár etetéskor becukrozni a tápszert, mert nem akarta megenni, de tejem meg már nem volt. Éjszakánként és nappal is folyamatosan, 2 óránként! evett, és nem hízott már semmit. Én közben fogytam a normál súlyomhoz képest 6 kilót, 1.5 hónapig hasmenésem volt. Kiderült, hogy lisztérzékeny vagyok, csomó hiánybetegséggel. Valamit tennem kellett, hogy végre elfogadja a tápszert. Mg hiányom, vashiányom, súlyos K vitamin hiányom volt. Mikor végre megette, 6 órát aludt egyhuzamban. El se hittem :D Sajnáltam, de örülök, hogy 3 hónapig anyatejes volt :)
2012. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 10. 04:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!