Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok-e ajánlani olyan étel...

Tudtok-e ajánlani olyan étel vagy ital hőmérőt amellyel a baba tápszerének a hőmérsékletét lehet mérni, hol lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom van-e ilyen, de hidd el nem kell méregetni. Pár alkalom alatt rájössz, hogy mi a tökéletes hőfok. Én az elején csuklón néztem, utána már érzésre készítettem el.
2012. nov. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Cumisüveg melegítőt lehet venni, ott beállítani a 30 fokot ,de amúgy felesleges. Csuklóra rá kel csepegtetni, ha ott nem meleg, akkor jó.
2012. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én viszont teljesen megértem a kérdezőt. Már 3 hónapos a babám, már az első héten tápszereztünk, de még mindig hidegre készítem a tápszert, mert félek, hogy túl meleg lesz.

Az Aldiban vettünk nemrég egy ilyen hőmérőt, most azt használom, de nem lehet állandóan kapni és akkor is alig volt pár darab. Sajnos máshol még nem láttam. Esetleg bababoltban kérdezd meg.

2012. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én rápróbálnék egy húshőmérőre, szerintem azzal klasszul meg tudnád mérni!
2012. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A DM-ben lehet kapni(saját márkás termék-Babylove-és az van ráírva,hogy Babykost-Thermometer),ha jól emlékszem 3000 ft körül van(hosszúkás doboza van).Az én férjem is vett 2 hónapja,még meg sem volt a baba...de minek,3.gyerkőc,azt hiszem van már egy kis rutinunk(aztán lehet majd később hasznát veszem,egyenlőre csak szopizik).Teljesen meg van kergülve,ám lehet,hogy csak azért,mert a 2 fiú után megszületett a kis hercegnője és minden hasznos és haszontalan cuccal hazaállít.
2012. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az 5. vagyok.Lehet vele szilárd és folyékony étel hőmérsékletét is mérni,hang és fényjelzés is van rajta.
2012. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legjobb a csukló! Ingyen van és mindig kéznél!
2012. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!