Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség! Nem fogadja el a...

Segítség! Nem fogadja el a cicit!? Többi lennt!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kislányom! 6,5 hónapos elkezdtem már 1 hónapja a hozzátápit,most jutottunk el olyan szintre,hgy egyszerre megeszik nagyobb adagokat. Most délben szopival kezdtem,mert teljesen csomós már a mellem és nagyon fáj. :( Egyáltalán nem kellett neki,viszont tudtam,h éhes kapott még főzit és 200-at simán megevett belőle. miért van ez?? jaaa és utána sem kért cicit szomjoltásra,persze vizet ivott!! köszönöm
2012. nov. 12. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg szopisztrájk. Nekünk is éppen 1 hete volt ilyen, szintén 6,5 hós kisfiammal. A nagyot vittem oviba, beszoktatás volt és a nagymamával volt délelőtt.

Nekem az segített, hogy levetkőztem derékig,csak melltartó volt rajtam, róla is levettem a bodyt, betettem egy olyan hordozóba, amiben teljesen össze tudtunk bújni, így sétálgattam vele sokat. Kb. 20 perc után elkezdett cuppogni és kereste a cicit:-) nagyon édes volt.

Ha nincs hordozód akkor az is jó, ha félhomályban össze tudtok bújni. Míg elkezd enni, addig adhatod neki pohárból a lefejt tejet.

Ezt a gyerekorvosunk ajánlotta, aki szoptatási tanácsadó is.

2012. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia,

Köszönöm! Délután félálomban volt amikor gyorsan cicire raktam és szopizott Hál Istennek. :)

2012. nov. 12. 17:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám most lesz 8 hónapos és már kb egy jó hónapja tart , hogy nem akar cicilni csak este és éjszaka. Neki annyira bejött a kanalas étel, hogy ezért nem akar már cicilni. Pedig cici függő volt ő is.
2012. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!