Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Muszáj mindennap levegőztetni?...

Muszáj mindennap levegőztetni? (4 hós)

Figyelt kérdés

Felújítanak a társasházunkban belül, mire átküzdöm magam a babakocsival, tiszta por és falas lesz mindenünk, ráadásul száll a por, szinte ködszerűen a folyosókon, liftben.

Itthon törölközővel bedugdostam a küszöböket , de így is mindenen áll a por. Nem tudom van-e értelme mindennap az oda és vissza alatt belélegeztetnem vele töményen a port...Itthon ha felöltöztetve az ablakhoz tolnám?


2012. nov. 12. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Én sem vinném így ki. Ha rendesen felöltözteted szerintem az ablaknál is teljesen jó.

Remélem azért hamar befejezik..

2012. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne vidd le, sztem tobbet art mint hasznal. Ahol en elek, itt 2!!hete megallas nelkul esik az eso, mar uszni lehet az utcan, ugyh az en 3 hosomat sem tudom kivinni, de mindennap szelloztetek!
2012. nov. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 JanoviczkiFerencné ***** válasza:
53%
egy ötlet: tegyél elé maszkot, meg tedd rá a babakocsira az esővédőt és ha átértetek a zónán vedd le. A babakocsizás nem csak a levegőzés miatt jó, elringatja a babát, meg egy program neki is. 4 hósan már szeret nézelődni. Az enyém mindennap igényli, ha esik, ha fúj.
2012. nov. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Aamikor lemegyünk akkor textilpelust teszek addig a mózesre a lukhoz, de hát így is valami rettenet az hogy néz ki 2-3 séta után, megrázom és száll belőle.

Még minimum két hét, csak hétvégén hagyják abba(2 hete megy), akkor merészkedtünk ki eddig, olyankor is kosz meg vakolat, cement stb. van, azaz ha hazajövünk a babakocsinak teljes generál, de legalább nem szálló por.


A sétát amúgy nem igényli, lényegében ha nem tempósan megy a kocsi akkor végigordítja az utat...ez az igazi kardio torna motiválás, tolni kell min. 6km/h-val, különben zeng tőlünk az utca :))

2012. nov. 12. 16:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Enyém 3,5 hós,de ma is egész nap esett az eső,nem voltunk kint.Ha olyan az idő nem megyünk ki és a helyedbe én is maradnék az ablakos megoldásnál,de azért 2 naponta próbáld kivinni.Az esővédős megoldás tényleg jó lehet,azon nem megy át a por.A babakocsizás ismerős....sőt autóba is csak 50 felett jó :)
2012. nov. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem muszáj minden nap kivinn, ilyen körülmények között meg hülyeség is
2012. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen körülmények között szerintem se vidd ki. Ugyanakkor a hideg meg az eső önmagában nem akadály.
2012. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat pedig szerintem igenis akadaly a szakado eso, nem a szitalasrol beszelek, de mint irtam, ha uszik az utca, annyira esik, akkor igenis akadaly! Foleg ebben az orszagban,ahol szepen sosem tud esni.
2012. nov. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

akkor marad a nagy szellőztetés.

Mára virradóra meg fel is állványozták a bejárati ajtó előtt, így ki sem férek a kocsival :( Majd csak vége lesz...

2012. nov. 13. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!