Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » LAssan 6hetes a babám. Szerint...

LAssan 6hetes a babám. Szerintetek érdemes felkelteni most 6körül, hogy megfürdessem?

Figyelt kérdés
Eddig eléggé össze vissza aludt.6-kor fürdettük általában,vagy fél7 körül.Ha 7kor teszem le aludni,akkor alszik hajnal 3-fél4ig,viszont ha 8kor vagy később teszem le,akkor már éjfélkor vagy 2kor ébren van.De nem csak ha felkeltem,hanem ha felkel magától mondjuk 5kor és nem alszik 8-9ig,akkor is felkel éjfél vagy 2 kor.Mielőtt leteszem,mindig kap még kicsit enni tehát nem 2-3óra ébrenlét és evéskihagyás után megy.Tápszeres a kicsi és nagyon nehezen alszik amúgy.Napközben kész szenvedés aludnia neki.
2012. nov. 12. 17:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát szerencsém van,hogy ő 3hetes kora óta "átalussza" az éjjelt,mert hát ez már az lenne,csak neki nem 9-6ig állt be.De tegnap 9kor aludt csak el és fél 1kor felkelt.De ha 7kor teszem le,mindig alszik 3-fél4ig,tehát érdekes dolog ez...Védőnő szerint kicsit sokat eszik,de ha számoljuk ez a súly*150 osztva az étkezések számával,akkor egy kajára 138 ml jön neki ki és napi szinten 688.De mivel az 5 étkezésből csak 2x-3x eszik 160ml-t és a többire 100at kb,igy nem eszik többet ám a napi 700nál.Amikor 2hetes volt,akkor 3nap alatt hizott annyit,mint most 2hét alatt.Mert 26.-án volt 3930gramm,29.-én 4260 és ahhoz képest 12.-én volt 4590.És pont a 29.-e óta van kb,hogy már éjjel kihagy egy étkezést.Viszont védőnő mondta,hogy kevés cukrot lehet neki tenni a teába,mert eddig semmi teát és vizet nem ivott meg.Ma csináltam neki kamilla teát kevés cukorral és adtam neki most,mert még nem lenne étkezési ideje és nyelte nagyon,100ml-t is.Kell a folyadék,de eddig semmit nem ivott meg.Nem gond ha ennyit megiszik ugye?
2012. nov. 13. 12:19
 12/12 JanoviczkiFerencné ***** válasza:
Az én babám is csak cukorral issza meg a vizet, mivel ő sárga volt, ezért eleinte muszáj volt azt adni neki. Na rá is szokott. Barna nádcukrot teszek a két dl-be egy kis kávéskanállal. Ő is sokat eszik, iszik, 6 hónaposan 9 kg és 71 cm.
2012. nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!