Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bölcsisek anyukái?!

Bölcsisek anyukái?!

Figyelt kérdés

Már egy ideje feltűnt,hogy kisfiam feneke nem krémes amikor hazajövünk a bölcsiből,és ma észre is vettem,hogy nem krémezik,viszont a popsikrém meg fogy rendesen amit állítólag csak a fiam használ.

Ti gyermeketeknek kenik a fenekét a bölcsibe?


2012. nov. 12. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem, sosem volt krémes, bár az szerintem eltűnik elég hamar. Bár nekünk nem kell vinni krémet, és az első hetekben én mondtam, hogy nem kell kenni, csak ha piros, azért volt már, hogy piros volt nagyon, és nem kenték szerintem akkor sem.
2012. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ez nálunk is így volt. Nem volt krémes a feneke, de a krém meg fogyott, elhasználták másik gyerekre amelyiknek érzékeny volt a feneke. Hiába voltak külön fakkok a pelusnak, törlőnek és a krémnek. A krémek általában ott sorakoztak a pelenkázó tetején. Úgy hogy amikor ezt észrevettem hazavittem a drága krémünket, és vittem egy olcsóbbat, amit nem sajnáltam a másik gyermekre. Érdekes volt, hogy nem szóltak semmit, csak megjegyezték, hogy látták, hogy kicseréltem a krémet. Azután se volt kenve a feneke. Szerencse, hogy a pelussal nem csinálták így, mert akkor szóltam volna. Napi 4-rt vittem mindég csak be, és általában 3-at használtak le. A többi a szekrényében volt, de sose nyúltak hozzá.
2012. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
kenik. Sosem talaltam meg kenocs nelkul.
2012. nov. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Hacsak nem 3 perccel a pelenka csere után nézed, elképzelhetetlen, hogy krémes legyen a feneke egy pelenkasnak. Max ha fel doboznyi krémet kennek rá. A krém éket, pelenkakat pedig itt úgy használják, hogy ha véletlenül elfogy az egyik gyereke, akkor a másiktól kölcsön vesznek, aztán vissza pótolják.
2012. nov. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3 hetente kell vinnem krémet,mert már alig van benne,de a gyereken meg nem látom,hogy be lenne kenve a feneke.

Kedves utolsó!

Én Nivea popsikrémet veszek a gyereknek,ami fehér és elég sűrű,ha egész nap nem cserélnék rajta pelust akkor is látszódna a fenekén,hogy reggel be lett kenve!

2012. nov. 13. 11:19
 6/8 anonim ***** válasza:

bizonyára azért pontozott le valaki, mert szerinte nem látszik, hogy krémes-e. Érdekes, én mindig érzem a sudokrém szagát, ha bekenem, következő cserénél. Ezért mertem azt állítani, hogy nem kenik.

Vagy egy sértődött dadus van köztünk. :D

2012. nov. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fiam hétfőn kezdi a bölcsit, ma mentünk beszélni a dadusokkal aki pont pelenkázott és bekente a kisfiú popsiját, elég rendesen :) Úgyhogy nálunk kenik.
2012. nov. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os válaszoló!

Én felpontoztalak!

És köszi neked is a választ!

2012. nov. 13. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!