Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, szoktatok sinlacbol...

Anyukák, szoktatok sinlacbol készíteni valamien ételt babátoknak?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondoltam, hogy habarni vagy pudingot késziteni belöle. Most 8 hónapos a kisfiam és nem akar már cicilni ezért irattam fel. Kaptam egy recept gyüjteményt is de nagyon kevés van rajta a korának megfelelő. Ti miket adtok 8 hónapos babátoknak amit ezzel készitetek?

2012. nov. 12. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én gyümölcsrizst csináltam belőle: megfőztem a rizst bő vízben, mintha tejberizst csinálnék, amikor megfőtt barackkal vagy meggyel összeturmixoltam, végül belekevertem a sinlac port. Imádta a fiam.
2012. nov. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, általában uzsira kapta.
2012. nov. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De jó ötlet! nagyon köszi! Várok még lehetőségeket.
2012. nov. 12. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Én akkor raktam bele az ebédjébe, ha pl egyszerű ételt készítettem (nem laktatósat), krumplis almás csirkemellet, vagy körtés krumplis csirkemellet és ekkor raktam bele, így nem éhezet meg olyan gyorsan.

Vagy ha túl savanyúra sikeredett az almás kaja.

2012. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A sóskát olajban megfőzöm és Sinlac-péppel keverem. Szoktam cékla-alma-Sinlacot is csinálni, amit nagyon szeret. De, ha pl. kevés a gyümi, pl. körtéből, szilvából nem adok sokat, akkor ezzel pótolom. Vagy, ha valami túl savanyú, akkor ez nagyon jól megédesíti.
2012. nov. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is!
2012. nov. 12. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!