Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az hogy ha nappal alszik...

Igaz az hogy ha nappal alszik 2*1,5 órát egy 7hós baba akkor nem alussza végig az éjt?

Figyelt kérdés

egy ismerősöm mondta hogy a fiam azért ébred éjszakánként mert sokat hagyom aludni nappal.én úgy gondolom hogy végig tudják aludni az éjszakákat ha nappal alszanak is 3 órát csak az én babám valamiért felkel és vissza kell altatni.

szerintetek?


2012. nov. 17. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

A fiam 7 hónaposan aludt délelőtt 2 órát, délután meg 1-1,5-et. Este 8 és reggel 6 között moccanás nélkül aludt:)

A barátnőm lánya napközben nem aludt, este 8 és reggel 9 között aludt, de úgy, hogy egyszer kelt éjjel mindig.

2012. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Butaság! Az én kislányom már 14 hónapos még mindig kétszer alszik (délelőtt, délután 1,5-2 órát) és az éjszakát is végig durmolja, persze van mikor valami megzavarja, pl. most az, hogy jön a foga.
2012. nov. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez baromság. A 4,5 éves fiam napi 2 órát alszik, a 3 éves akár 3 at is. Este 8 és reggel 7 között alszanak. A te fiadnak a foga jön azért nyugtalan, nem azért mert napközben alszik.
2012. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Cáfolom.

Ennyi alvásnál a babám este 8-tól reggel 6ig aludt.

2012. nov. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!