Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol lehet adni a kubut,...

Mikortol lehet adni a kubut, kinder tejszeletet?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 honapos es ha szabad neki adni, akkor szeretnem vele megkostoltatni..
2012. nov. 18. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a kubura minden orvos, védőnő azt mondta, hogy ihatja, ha már kóstolt olyan gyümölcsöt, ami benne van. Az meg más dolog, hogy azért nem ajánlják, mert egy bizonyos mennyiségtől besárgulnak a gyerekek, a répa miatt.
2012. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kinder tejszeletet inkább csak 1 éves kor után próbáld meg
2012. nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Én ilyen cukros vackokat 2 éves kora előtt nem fogok adni a gyerekemnek.
2012. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. A tejszelet akkor meg varat magara. Repat evett mar, a kubu pedig repas. Nem minden nap gondoltam hogy ezt igya csak szeretnem ha megkostolna. Eddig csak teat ivott (edeskomeny) mast nem. A vizet pedig nem hajlando meginni.

Kedves utolso, az hogy te 2 eves korig nem fogsz ilyen "cukros vackokat" adni, a te dontesed, de en nem ezt kerdeztem. Feltettem egy kerdest hogy a fent emlitett etelt,italt mikortol lehet adni. Koszonom.

2012. nov. 18. 15:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Kubut már adhatsz neki, tejszeletet csak 1 éves kor után adnék/adtam a méz miatt.
2012. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

A 3. válaszoló is a kérdésedre válaszolt.

Én sem fogok neki ilyet adni, amíg nem muszáj. A tejszelet csak üres kalória, dugig cukorral. A Kubut meg megnézném, h cukros-e. Ha igen, azt sem adnék ilyen pici babának.

2012. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még ráérsz ilyeneket adni neki. A kislányom 15 hónapos és még leginkább babavizet iszik és néha kap túrórudit. Az édességekre nagyon hamar rákap és nem hajlandó mást enni. Vigyázni kell szerintem velük.
2012. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Komolyan le lettem pontozva, mert szerintem egy 8 hónapos ne kapjon cukros sz@rokat? Hát jó, akkor, adj neki. A te gyereked, azzal tömöd, amivel akarod.
2012. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jesszus, mint a gyerekek, lepontoztak :(

Kozlom hogy mindenki velemenyet elolvastam es en senkit nem pontoztam sem le sem fel. Ennyit errol. Egyebkent ugy gondolom hogy feltettem egy kerdest hogy mikortol lehet adni ezt vagy azt. Nem azt kerdeztem hogy ki adja es ki nem. Ezek utan lehet mergelodni hogy lepontoztak e vagy sem.

2012. nov. 22. 17:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó akkor átfogalmazom. mikortól lehet ilyen hülyeségeket adni? Semmikortól. Nem kell neki, nincs rá szüksége.
2012. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!