Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak az ölemben alszik?

Taticsa kérdése:

Miért csak az ölemben alszik?

Figyelt kérdés
Majd két hónapos kisfiam csak az ölemben vagy a mellkasomon fekve, esetleg hordozókendőben rám kötve hajlandó aludni. Ha leteszem, szinte azonnal mocorogni kezd és hiába babusgatom, felkel. Mit csináljak vele?
2012. nov. 18. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne szoktasd ehhez, mert akkor nem fog soha egyedül is elaludni. Tedd az ágyába, nem baj ha mocorog, vagy sír egy picit. Majd megszokja, hogy az ágyában is tudjon aludni.
2012. nov. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szokik rá. Szereti és igényli a közelséged ennyi. Elöbb utóbb nem fogja és akkor meg hiányozni fog a kis szuszogása. Szerintem ha téged nem zavar hagyd neki.
2012. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj NEM FOG HOZZÁSZOKNI!!

kislányom közel 4hós koráig csak így tudott aludni!ha letettem 10-20percnél többet semmiképp sem aludt! de mivel tudtam több alvás kell neki hagytam hogy rajtam aludjon!elvégre 9hónapig csak a pocimban volt-jobban szüksége volt még anyára és ennyi!

utána lassacskán az ágyában is szépen tudott aludni!

most 6,5hós és szépen alszik a saját helyén!most már hiányzik is hogy anyához bújva aludjon :)


én elfogadtam a helyzetet és hagytam őt magamon!

2012. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták előttem: nem fog hozzászokni.

Egyszerűen pici még, igényli a közelségedet, a szeretetet, babusgatást. Majd kinövi. :)

2012. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
10 hónaposok vagyunk, és ölben alszik el. Utána leteszem. Vagy összejön, vagy nem. Engem nem érdekel, h. ezt lehet-e, hozzászokik-e. Nekünk így jó, legalább addig én is ülök.
2012. nov. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!