Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, SOS segítség kellene!...

Anyukák, SOS segítség kellene!? Fürdetési baleset. Részeltek lent.

Figyelt kérdés
Egyedül fürdettem 5 hós babámat, mert férjem dolgozik, korábban ő szokta hozni a fürdővizet, de már volt, hogy egyedül is fürdettem. Beletettem a vízhőt mérő halacskát, ahogy szoktam, ránéztem és 38 körül, OK-t mutatott. Közben levetkőztettem a babát és beletettem a vízbe, és akkor éreztem, hogy melegebb, mint szokott, ránéztem és kicsivel 40 felett volt, talán 43 körül, kaptam is ki egyszerre a babát, de már a segge, háta beleért. Ahogy kivettem láttam, hogy piros neki, nagyon megijedtem, hogy megégett, meg a hasán is volt pár folt, ahogy odafröccsent a víz. De nem sírt, utána megetettem még, most már alszik. Most is megnéztem nem hólyagos neki, csak piros, remélem nem égett el neki. Bekentem Sudocremmel, jól tettem? Elvigyem orvoshoz holnap, ha piros marad neki? De remélem elmúlik a krémtől! Viszont a kis popsijánál egy fél cm-en mindkét oldalon apró pöttyök lettek, az megéghetett akkor? Azt is bekentem Sudocremmel. Felébresszem éjjel, megnézni, bekenni? Remélem minden rendben lesz holnapra. Valaki volt már így? Annyira rossz érzés, szegényke, remélem nem fáj neki. (első baba)
2012. nov. 19. 20:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! A kislányom jól van, átaludta az éjszakát, és reggelre már elmúlt a pirosság is, azt hiszem túlaggódtam kicsit! :) Dehát első baba... Tanultam belőle, ezentúl 3szor megnézem azért a fürdővizet a könyökömmel is, nemcsak a vízhőmérővel!
2012. nov. 20. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!