Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kényes kérdés kukival kapcsola...

Kényes kérdés kukival kapcsolatban. (nem bőrfelhúzás stb) (Többet lent! )?

Figyelt kérdés
1 éves a kisfiúnk és már korábban is észrevettük, hogy kuncorászik, ha apa fürdik és látja a kukiját. Korábban azt mondtam a férjemnek, hogy ilyenkor mindenre rácsodálkozik, érdekli a világ dolgai. Mostanában viszont már zavarja,hogy nézi, tetszik neki, nevetgél. Vajon azon, hogy himbi-limbizik vagy miért lehet? Nálatok van/volt már ilyen? köszi a választ előre is.
2012. nov. 19. 21:09
1 2
 11/13 Jégtánc ***** válasza:
Fog ő még a saját kis nunikájával játszani,majd 2-3 éves korában:)
2012. nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

> Bevallom, picit attól féltünk/félünk, hogy azért nézi őt, mert tetszik neki, de "másként" és felnőttként majd nem a lányok felé fog nyitni.. Tudom, buta gondolat, de a mai világban már bármi lehet... :((


Ej, Kérdező, butaság!


Magad is írtad ezután nem sokkal, hogy a picik nem tudják, mi az a nemiség, ezt csak mi felnőtt(ebb)ek tudjuk.


Lehet, hülye a példa, de nézz rá az emlős állatokra – azok is mindenkinek a mindenét látják, mégse lesz az összes kis kankutyából felnőtt korára más fiú kutyákat hajkurászó eb :) Jó, lehet jönni azzal, hogy de azok állatok – de szerintem ilyen tekintetben mi is eléggé azok vagyunk, csak szeretünk tetszelegni abban a pozícióban, hogy áh, mi fejlett, gondolkozó lények vagyunk.


Az meg megint más kérdés, hogy baj-e egyáltalán, ha a gyermek történetesen meleg vagy biszexuális. És ismét, ezt gyerekként az ember magáról általában nem tudja, nekem se volt halvány segédfogalmam se arról, hogy tinédzserként, felnőttként kihez, mihez, hogyan stb. fogok vonzódni. Summa summárum, a lényeg az, hogy a kölyök boldog legyen. Hogy milyen nemű az, akivel boldog lesz, majd elválik, mire felnő.

2012. nov. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

persze, ez a legfontosabb. :))


köszi a választ. :)

2012. nov. 24. 07:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!