Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kényes kérdés kukival kapcsola...

Kényes kérdés kukival kapcsolatban. (nem bőrfelhúzás stb) (Többet lent! )?

Figyelt kérdés
1 éves a kisfiúnk és már korábban is észrevettük, hogy kuncorászik, ha apa fürdik és látja a kukiját. Korábban azt mondtam a férjemnek, hogy ilyenkor mindenre rácsodálkozik, érdekli a világ dolgai. Mostanában viszont már zavarja,hogy nézi, tetszik neki, nevetgél. Vajon azon, hogy himbi-limbizik vagy miért lehet? Nálatok van/volt már ilyen? köszi a választ előre is.
2012. nov. 19. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyen. Én sem láttam soha az apám "kukiját" és a férjem sem fogja himbi-limbizni a gyerek előtt.
2012. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Jégtánc ***** válasza:
100%
Van két fiam,sosem csináltunk ebből ügyet.Persze hogy vicces neki ahogy apa fütyije himbálódzik.Amikor a két fiam már együtt fürdött,egymásén is kacarásztak.
2012. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
3éves és még mindig nem tud betelni vele :-D Most már a kisöcsié is érdekes.Ma a nunimat akarta simogatni,mert szőrös :-) Azon az elven vagyunk,hogy nem szégyenlősködünk és előbb-utóbb elmúlik ez a túlzott érdeklődés.Apuval a Tescoban pisiltek mire a gyerek 100. alkalommal is megállapította jó hangosan,hogy apának naaagy kukija van :-D
2012. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves Jégtánc!

Köszönöm a választ, megnyugtató :)

Bevallom, picit attól féltünk/félünk, hogy azért nézi őt, mert tetszik neki, de "másként" és felnőttként majd nem a lányok felé fog nyitni.. Tudom, buta gondolat, de a mai világban már bármi lehet... :((


Kedves 1-es! Nálunk sem volt divat a családban pucérkodni, sőt!! Viszont mi úgy vagyunk ezzel, hogy egy egészséges pucérkodás, gyors átöltözés belefér, illetve ha bemegy a gyerek a fürdőbe, amikor éppen fürdünk, akkor nem fogunk sikongatva magunk elé kapni törölközőt...

A világ megismeréséhez ez is hozzátartozik és kell is.

Szóval a himbilimbizés NEM arról szól, hogy odaállna elé terpeszbe és mutogatná, hogy nééézd mááá kisfiam nekem mim van... :)

2012. nov. 19. 21:50
 5/13 Jégtánc ***** válasza:
Ne aggódj:D Teljesen természetes reakció,majd más is érdekelni fogja.
2012. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

kedves 3-as.

jó fej vagy és köszi az őszinte választ!

Jót derültünk a férjemmel.. :D

nna, kiváncsi leszek nálunk mik lesznek majd...

Persze előbb beszéljen a manókánk. Azt is nagyon várom már!

Gyerekszáj... hihihi

2012. nov. 19. 21:53
 7/13 Jégtánc ***** válasza:
Magam is úgy vélem,hogy ennyi bőven belefér.Így nem lesz az hogy pfúj mi az,meg phúj mi ez.
2012. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi Jégtánc! Megnyugodtam már teljesen :))
2012. nov. 19. 21:54
 9/13 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Én tényleg nem láttam apukámat soha meztelenül, sőt anyát se nagyon, pedig nagyon szoros a kapcsolatom mindkettővel és nem is neveltek máskülönben prűden. Eddig úgy gondoltam, hogy egy gyerek számára ijesztő lehet egy felnőttet látni így, de lehet nincs igazam. Úgy látom a férjem számára is fura lenne. Majd átgondolom még. Nekünk még csak 3 hónapos a lányunk.

2012. nov. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

1-es.

Persze megértelek, s ha lányom lenne, lehet, hogy én is picit gondolkodnék a dolgon. De nem hinném, hogy jobban ijesztő lenne akár kislány, akár kisfiú számára az apa kuki, amikor neki még minden új, ismeretlen és természetes. Csak MI, felnőttek tudjuk, hogy az mi és mire való. Ők még nem! Azt sem tudják, mi az, hogy nemiség, nemek, nemiszervek...stb.

2012. nov. 19. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!