Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elviszem a rendelőbe...

Ha elviszem a rendelőbe beadja neki ott is az oltást?

Figyelt kérdés
15 hónapos oltás lenne, már 3 hete esedékes, de eddig vagy lázas volt, vagy közbejött valami. Nekünk nagyon rossz időpontban van a tanácsadás, pont a déli alvás idején. Nem is lenne gond, ha 10-20 perc alatt sorra kerülnénk, de van amikor 2 órát is várnunk kell. Nagyon nyűgös lesz, nem lehet vele bírni. Ha elvinném a rendelőbe ott is beadná neki?
2012. nov. 20. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
miért ne adná be?egyébként én mindig kihívom házhoz,nekem megér 3000 ft-ot,hogy ne szedjünk össze semmi nyavalyát amíg várakozunk.
2012. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk nem adnak be rendelésen semmilyen kötelező védőoltást, mindenképpen tanácsadásra kell vinni. Ha egy szülőben van felelősség, akkor beteg gyereket nem visz tanácsadásra és nem kapunk el semmit. A tanácsadás várója is el van különítve a betegrendelő várójától és az orvos is külön rendelőszobában nézi a gyerekeket!
2012. nov. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nálunk se a tanácsadóba, se a rendelőbe nincs elkülönített váró a beteg gyerekeknek. A tanácsadó a fogorvosi rendelőben van, ráadásul kész vissza a jövőbe, tele van a 80-as éve gyermekvédelmi plakátjaival, és 80-as évekbeli székekkel. Azóta ki sem volt festve.

Én sem hiszem, hogy beadja a rendelőben, de meg fogom kérdezni, és azt hiszem gondolkodom az orvos váltáson.

2012. nov. 20. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!