Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy 6 hónapos...

Mit tegyek hogy 6 hónapos babám végre végig aludja az éjszakát?

Figyelt kérdés

Napközbn nagyon nyugodtt,nem síros baba,álltalában egyedül is elvan,nem kell lefoglalnom,pláne van egy kedvenc meséje ami teljesen lefagyasztja őt :-D

De sajnos éjszaka 2x3x klünk,amit én már nagyon nehezen birok,pláne most beteg is vagyok,igy még jobban nehezemre esik felkeni.

Anyatejes baba,ezen felül kb 2xeszik gyümölcsöt vagy tejpépet napközben.

17 órakor szopizik 18:30kor kap 60ml jó éjt tejpépet,amibe 50ml gyümit teszek 19.45kor fürdés,20óra fele cicizik és közben elalszik.


Aztán kelünk 1-2között,akkor kap egy kis vizet vagy vissza alszik egyből vagy rá egy 5percre cumival,aztán kel 4orakor akkor meg is etetem,utána pedig 7-8között!


Valami tipp hogy mit csináljak hogy á aludja az éjszakát?

A doki azt mondta mr elkezdett jönni felfele a fogacskája,de nem veszem észre hogy ez napközben probléma lenne.


2012. nov. 20. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne tegyél, így a normális. Ha első gyerek, akkor egyszerű a képlet, napközben lepihensz amikor alszik.


Megtömheted akármivel, attól nem fog "jobban" aludni.

A fogak meg sajna bánthatják attól hogy még nem látszik.


Nekem is ennyi idős a legkisebb, én örülök ha 2-3x kel, volt olyan gyerekem amelyik óránként kelt. :o)

2012. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nem akarlak elkeseríteni de nekem mind a 3 gyerek kelt éjjel még 1,5 évesen is


úgy oldottam meg h amíg éjjel kelt addig a mi szobánkban aludt az agyunk mellet volt a kiságy csak átnyúltam érte

cici és már aludtunk is

később elég volt egy kis víz vagy simogatás

akkor költözött ki mindegyik mikor már legalább 1 hónapig nem ébredtek éjjel


a foga meg tényleg éjjel macerásabb napközben elvannak vele lefoglalja őket más éjjel nincs ilyen a fájdogál neki akkor sokszor fog ébredni

2012. nov. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolsz villanyt hozza ejjel? vagy beszeltek hangosan?


Nalunk ugy alakult, hogy eleinte este 11-ig fent volt a baba, (mi is, tevezunk meg akkor) akkor 11kor evett, es utana aludt. En soha nem keltettem fel enni ejjel, egesz pici koraban sem. Eleinte 3kor kelt kajaert, aztan 4korul, vegul 5 korul, es most 3 honapos, es en keltem reggel 7kor, hogy egyen, mert ha nem, akkor elcsuszik az egesz nap, meg a nagyobbat nem tudom suliba vinni.


Probald meg, hogy picit kesobb 10-11 korul eteted utoljara, nem este 8kor, es akkor az ataludt idoszak jobban arra az idore esik, amikor te is alszol, ki tudod magad pihenni te is. Ha rendesen pihensz, akkor tejed is jobban termelodik, (lassan ugyis le fogtok rola szokni, csak esti es reggeli cici marad) viszont eleg lesz a mennyiseg a babanak, hogy ataludja az ejszakat.

A nagyobb masfel eves koraig cicizett, vele is igy csinaltuk, o is ataludta mar 8 hetes koratol az ejszakat.

2012. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!