Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Prospan szirupot adtatok már...

Prospan szirupot adtatok már 1 éves kor alatti gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hónapos hetek óta hurutosan köhög, többször vittem a gyerekorvoshoz, ő sinecodot írt ki, de az nem használ, így azt mondta ne szedjen semmit. A védőnő ajánlotta a Prospan-t, de rá van írva a dobozára, hogy 2 éves kortól..

2012. nov. 20. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem biztos, hogy adnék neki. A kisfiam 9 hónaposan 1 hónapig köhögött, és Sinupret cseppet ajánlott neki a doktor néni. Nem gyógyszer, csak növényi alapanyagok vannak benne. És a legtutibb szer, nekem mindig van belőle itthon. Csak ajánlani tudom. Szerintem próbáld ki, és ha kipróbáltad, írd meg, hogy milyen volt a hatása. Jó? Mert érdekel, hogy csak én vagyok-e ennyire elájulva ettől a szertől! :-)
2012. nov. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!