Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kelhet éjszaka azért 6hónapos...

Kelhet éjszaka azért 6hónapos babám mert száraz lehet a levegő?

Figyelt kérdés

Már tegnap irtam ki kérdést hogy mit tegyek hogy ne keljen fel.


Eszik lefekvés elöt bőségesen,8után már alszik 1óra fele pedig kel és iszik,utána alszik 4-5ig.


Most hogy beteg vagyok köhögök,ha felmegyünk a szobába hogy elaltassam megetessem annyira kapar a torkom hogy majdnem megfulladok,lent a nappaliba nem vészes.


Egyébként minden nap szivni kell az orrát mert össze van száradva benne a váladék.


Tegnap este 23.30kor mentem feküdni,adtam neki tápszert,megivott 50mlt alvás közben,de 2.45kor kelt,akkor a maradékot adtam neki,egyet belekortyolt és aludt is tovább 5óráig.


Lehet hogy ez a gond?


Mit tegyek hogy ne legyen száraz a levegő?

Fönt fa a mennyezet,padló szönyeg van,ami már vagy 20éve levan téve,borzasztó poros,mikor porszivózom látom is..de ez csak albérlet így nem tudok mit tenni.


2012. nov. 21. 12:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz ilyen emberekkel. lehet nem is anyuka. ha meg mégis, akkor remélem nem fogja tőle látni ezt a viselkedést a gyereke, mert ha így fog ő is idegenekhez állni kapásból, az nem lesz jó. remélem fogsz találni valami jó megoldást hogy a babó ne keljen, nálunk néhányszor volt csak kelés szerencsére de tuti ez volt az oka.
2012. nov. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
10.55ös voltam
2012. nov. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!