Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves lányok miért nem...

Másfél éves lányok miért nem alszik napközben?

Figyelt kérdés
Lehet fogzás miatt? Eddig nagyon szépen meg volt minden nap, hogy olyan dél-1 körül már álmosodott, ebéd után se perc alatt elaludt 1-2 órát. Ez már csak azért is kellett, mert éjszaka elég sokat kel, főleg amikor a foga is jön. Az Hétvégén egyáltalán nem volt hajlandó aludni napközben, pedig már 11-kor is dörzsölte a szemét, aztán hétfőn aludt rendesen, betudtam a hétvégét annak, hogy apa itthon van, és vele akar lenni, felpörög, ilyesmi. Viszont tegnap sem aludt és ma sem mutat hajlandóságot. Másfél évesen csak nem hagyja el a nappali alvást nem?
2012. nov. 21. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem van valami a levegőben. A barátnőmmel épp ezen vagyunk ki akadva, hogy egyikünk lánya sem alszik ezen a héten. Az ő lánya decemberben lesz két éves, az én lányom most lesz 21 hónapos. És eszük ágában nincs aludni. Persze ilyenkorra már totál nyűgösek.
2012. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!