Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem vesz levegőt rendese...

Miért nem vesz levegőt rendesen a 6 hetes babám?

Figyelt kérdés
6 hetes a babám. Arra szoktam felfigyelni, h úgy csinál, mint aki fullad. Pl. most cicizett és persze bealudt, kivettem a cicit a szájából és nem vett levegőt éreztem, néztem az arcát, ráfújtam és nagy nehezen elkezdte kapkodni a levegőt, de szinte fulladozva, mint aki nem tudja hogyan kell levegőt venni. Vagy álmában arra leszünk figyelmesek, hogy nem vesz levegőt, majd pár mp múlva sóhajt egy nagyot. Nem túl gyakori, de előfordult már párszor. Normális ez??? Másnak is csinált már ilyet a kicsije? Nagyon megijedtem.
2012. nov. 22. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:

háton alszik?

hason alszik?


oldalt alszik?

2012. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jégtánc ***** válasza:
Orvos,védőnő mit mond?
2012. nov. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Légzésfigyelőtök van?
2012. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Erre jó anlégzésfigyelő, mert éjjel ha ne adj isten nem venne lwvegőt, akkor az sípolna, ésnidejébwn tudnátok segíteni rajta!

Vidd el a gyermek orvoshoz, mondd el neki, ebből van sajnos a bölcsőhalál, hogy abba nem vesz levegőt...

2012. nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi 3 hónaposok vagyunk volt ilyen velünk is.

Lehet hogy reflux-os. Én még nem mondtam a dokinak most fogom a következő tanácsadáson. Mp-ig csak rángatozik és ahogy fel kapom úgy vesz levegőt. Néha még köhög is.

2012. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a mi kisfiunk is ilyen volt, össze-vissza vette/nem vette a levegőket. Elvittem gyerekorvoshoz, a védőnőt is többször megkérdeztem és mind azt mondták, hogy teljesen normális. Néhány hetes korukig még nem egyenletes a légzésük, sokszor ki is marad 1-1 levegővétel.

Ennek ellenére én azért nem nagyon nyugodtam meg, főleg amikor láttam, hogy nem vesz levegőt. Éppen ezért légzésfigyelő egy megnyugtató dolog.

Kb 2 hónapos kor körül múlik el (ha jól emlékszek)

2012. nov. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van légzésfigyelőnk. Háton és oldalt szokott aludni. De ez nem a és kiságyban történt, hanem etetés közben, a kezemben. Amikor váratlanul kihúzom a cicit a szájából, akkor nehezen áll vissza a rendes légzésre.
2012. nov. 22. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!