Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A terhesség 22. hetén kiderült...

A terhesség 22. hetén kiderült, hogy a gyermekemnek a kezén nincsennek ujjai, ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Nem azért írom ki ezt a kérdést, mert a ti szavatokra akarok dönteni, de volt-e már valaki így, akinek ilyen nehéz döntést állított elé az Úr?!
2012. nov. 22. 19:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
28%

szia


én nem tartanám meg az tuti, bármennyire is fájna.

Elég nyomorult van a világon


lehet lepontozni

2012. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
67%

Ez legyen a legnagyobb gondja az életben azt kívánom :)

Régen ezért táltos lett volna ;)

Kéz és láb nélkül élnek emberek teljes életet.Festenek !!!

Nekem is van ismerősöm kb 3 újjal "normális" fel sem tűnik,remekül gépel és ír.

Sose éreztessétek vele hogy ez hátrány.

2012. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
62%
Tegyük fel hogy a bunkó hozzászóló elveszti az ujjait egy sima szánkó balesetben vagy megismerkedik a körfűrésszel, rögtön kérné magának az eutanáziát?
2012. nov. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
27%
Azt akartam írni kb 3 ujja normális ,a többi nem fejlődött ki.
2012. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Csak az egyik kezéről van szó? Mert úgy írtad a "kezén".
2012. nov. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
59%

21es neked tuti nincs gyereked, akkor nem írnál ilyet..

Én ha ilyen helyzetben lennék nem tudnám elvetetni.Most ahogy látom a kislányomat növekedni ahogy nevet, felfedezi a világot, áá a sírás kerülget...ne vetesd el.Ő ujjak nélkül is a Te gyereked. Már most szereted gondolom.Hiszen már mozog a pocakodban!Gondolkodik, érez!

Nézd meg ezt a videót kérlek!!

http://www.youtube.com/watch?v=-rqTOHQgQPU&feature=related

2012. nov. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Én biztos nem vetetném el.
2012. nov. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
21es óvodás szinten vagy hogy itt pontozgatsz. Biztos ez az életedben a legnagyobb gondod és ez a baj..Ha ilyen helyzetben lennél, mint a kedves kérdező biztos nem így beszélnél.Legalább próbálnád beleélni magad a helyzetébe.Bár tutira veszem, hogy nem vagy ANYA.Szívtelen és önző dolog lenne elvetetni véleményem szerint.Én küldtem a videót remélem megnézed kérdező és meggyőz róla, hogy Valaki Téged választott "ennek" a kis léleknek és így van ez a Te kereszted. Ne öld meg őt!
2012. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
A "lehet lepontozni"-t azért írta, mert már tapasztalhatta, hogy aki itt őszintén, de a többséggel szembemenve írja le a véleményét, azt egyszerűen lepontozzák. Sokan még nincsenek azon a szinten, hogy ne csak a saját verziójukat lássák egyedül igaznak.
2012. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
71%
Másik oldal: Én 35 éve,születési rendellenességgel születtem...(bal kézen közepső ujj deformált,jobb kézen 3 ujj (jobb kezes vagyok) jobb lábujjak normál,bal lábon nagy ujj hiányzik,második-harmadik ujjak összenőve) az oviban,suliban páran csúfoltak de ahogy nőttem ezek elmaradtak. Volt hogy dugdostam,takargattam,szégyelltem,de aztán ebből is kinőttem. Teljes életet éltem-élek. Most 3 hónapos a kislányom,rettegtem hogy esetleg örökölheti,de szerencsére mindene megvan! Tudom nem ugyanaz a probléma,csak biztatásnak írtam le hogy így is fel lehet nőni! Kitartás!
2012. nov. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!