Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Télen bundazsák nélkül?

Télen bundazsák nélkül?

Figyelt kérdés

2,5 hónapos a lányom,és egyszerűen nem marad meg a bundazsákban. Amikor már elég hideg van kinn,azt adom rá,alatta body+vékonyfelső, harisnya,naci,és totál melege van benne.


Baj,ha csak egy vastagabb kabát van rajta???És a bundazsákot próbáljuk meg akkor,amikor esetleg nagyom -ok jönnke??


2012. nov. 23. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem átlag +10 fokban túlzás a bundazsák, azok leginkább a kemény téli mínuszokra lettek kifejlesztve. Szerintem inkább rakj a babakocsi aljába egy meleg pokrócot, hogy alulról se fázzon és elég egy anorák rá úgy, hogy nincs aláöltöztetve nagyon. Rengeteg babát látok túlöltöztetve mostanában, az ugyanolyan rossz nekik, mintha fagyoskodnának.
2012. nov. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

11 hónapos a fiam és sosem volt bundazsákja!

A kezes-lábas alá jól beöltöztettem. Igaz, a mi babakocsink mózesének van egy "fedele".

A hőmérséklettől függően öltöztettem a kezes-lábas alá!

2012. nov. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi még ilyenkor nem használtuk a bundazsákot.

Mózesben alszik,nem? Öltöztesd fel rétegesen,body rá kis pulcsi,kabát,alulra meg egy nem túl vastag naci,aztán rá a takaró.Nálunk 10 fok körüli a hőmérséklet,4 hónapos a fiam,így jókat szokott szundizni séta közben.

2012. nov. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!


Hát napok óta ha megyünk a boltba fél9körül 5-6 fok van, illetve délután ha felébredt a nagyobbam és jövünk ki 4 után akkor ismét. De akkor matad a kabi.

És egyébként mózeses kocsi igen.

2012. nov. 23. 08:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Body+vékonyfelső+ harisnya+nadrág?

Azért van melege, mert ez rengeteg ruha, pláne 5 fokban.


A lányomat 5 fokban (ő 3 és fél hónapos) vékony bodyban és harisnyában rakom bele az overallba, és nagyon jól elvan benne. Pedig az vékonyabb mint a bundazsák.


Tartsd azt, hogy egy réteggel több, mint rajtad. Akkor nem lősz mellé:D

2012. nov. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért nem adsz rá egy overált?

Ha egyértelmű, hogy melege van (leizzad a tarkója), akkor kevesebbet adj rá, és majd ha jön a mínusz pár fok, ismét jöhet a zsák.

2012. nov. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még nem kell rá bundazsák. Mi 8-8,30 körül visszük a negytesót oviba. Csak nadrág,vastag zokni, bady,nagyon vékony kardigán, kabát, sapka van a kislányomon, +takaró és a kocsi teteje. Ennyi bőven elég. Szegényke megsül azért nem tetszik neki. Ennyi idős korába én is mindig túlöltöztettem, mert anyukám mindig azt mondta keveset adok rá. Akkor Ő is bőgött a kocsiba, aztán rájöttem mi a bibi, azóta minden ok, bár anyukám még mindig mondja a tutit.:-)
2012. nov. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!