Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek le van maradva...

Szerintetek le van maradva vagy valami baj van?

Figyelt kérdés
Fiam lassan 6 hónapos,de hasról hátra nem forog.Nem is próbálkozik,ha hason van inkább kuszik.Ha elfáradt akkor inkább sir,hogy forditsam vissza.Hogy fogja igy megtanulni?Hátról hasra az megy már 2hónapja.
2012. nov. 24. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
a fiam 8 hónapos és kb 2 hete forog intenzíven,oda vissza,de ha bedühödik,még most is van hogy hasal és ordít hogy vegyem fel,ő nem is kúszik,még mászással is most próbálkozik,voltunk gyógytornásznál,semmi baj,csak lusta :))
2012. nov. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kislányom sem törte magát a hasról hátra fordulással, pont ahogy írod, pedig tudtam, hogy képes lenne rá, mert nagyon mozgékony gyerek, és hátról hasra már nagyon intenzíven forgolódott. Találtam egy nagyon jó videót. Ezt egyik este 3x megcsináltam vele, másnap reggel már maga csinálta, úgyhogy csak meg kellett mutatni neki, hogy kell, szerintem nálatok is ennyi hiányzik. Próbáld ki:

[link]

2012. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen az én fiamban is van lustaság:) A videót mindenképpen kipróbálom:)
2012. nov. 25. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!