Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiatal, csinos és tehetős...

A fiatal, csinos és tehetős anyuka, csak rossz anya lehet?

Figyelt kérdés
Mert általában ezt mondják.Hogy tud elmenni fodrászhoz?Biztos a gyerekétől vesz el időt stb.
2012. nov. 24. 12:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Mert aztán hatalmas elhanyagolás havi egyszer 2 órára apukára bízni a gyereket. :)
2012. nov. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy is, aki ezt mondja, vagy maradi, mint a nagymamám vagy irigy, hogy ő megteheti.

Én a babámmal (1,5 éves) együtt megyek a fodrászhoz, sőt a férjem is jön velünk, mindhárman nyiratkozunk. Ugyanis barátnőm fodrász, és az ő férje jóban van az enyémmel, így nekünk ez családi program. Kozmetikushoz is járok havonta fél óra szemöldök és szempilla kezelésre, nem hiszem, hogy nagy valami, bár ide úgy kell kisurrannom, mert nagymamám szerint ez nem illő.

2012. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Rengeteg lehurrogás van ezen az oldalon.Ha valakinek műkörme van,akkor már nem anya,inkább bárónő.

Miért kell egy anyának elslamposodni?

2012. nov. 24. 12:55
 4/15 anonim ***** válasza:
irigység
2012. nov. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem sz@rod le mit beszélnek? Nem értem az ilyen kérdéseket. Csak a neten nagy a szájuk, legalábbis én még szemtől-szemben soha semmilyen megjegyzést nem kaptam. Mondjuk ha kapnék se érdekelni, mert én tudom, hogy jó anya vagyok. (Nem nagyképűségből mondom, csak muszáj hogy legyen némi önbizalmunk, különben a gyerek is megérzi a bizonytalanságot és az nagyon nem jó)
2012. nov. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem tartom magam rossz anyának, pedig időt szakítok arra, hogy eljárjak körmöshöz, fodrászhoz,sőőt húúúú szoliba is, vagy néha edzeni...BORZASZTÓ NEM???Nem értem(és sosem értettem), hogy azért mert valaki szül, miért kell elhíznia,lenőtt hajjal járkálnia, szakadt melegítőben! És most azokra gondolok akik megtehetnék, hogy tegyenek magukért minden szinten, csak egyszerűbb elhagyni magát sok nőnek, mondván, hogy ő anya...Ahogy előttem is írták, ezek a dolgok havi szinten pár órát jelentenek csupán....Mi baja lesz a gyermeknek ha addig apával van? Nem értem!!!Ha az anya kikapcsolódik, feltöltődik ráadásul türelmesebb is tud lenni...De nem vagyunk egyformák, mindenki gondol amit szeretne, én meg jól érzem magam, a gyerek is, apa is- ennyi:))))!
2012. nov. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 3 hónapos koráig én nem foglalkoztam a hajammal, körmömmel, örültem hogy éltem. Aztán szépen visszamentem a körmösömhöz, valamivel rövidebb lett a körmöm mint azelőtt, de nem okozott semmi gondot. A fodrász hozzám jár havonta, és már 3 éves múlt a gyerekem, köszöni szépen, túlélte azokat az időszakokat amíg én "szépítkeztem". Nekem is mondták már, hogy a gyerek elől veszem el az időt meg a pénzt. Mondom mi van?? Nyilván ha nem telne ilyesmikre, nem csinálnám, pláne nem a kisfiam kárára. Nem értem az ilyen sötét embereket, de szerintem is az irigység mondatja ezeket...
2012. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak 2 hete szültem, de én még spec annak örülök ha le tudok zuhanyozni és nem vagyok köntösben egész nap :) Ha megtehetem, én is többet foglalkozom majd magammal,mindenkinek jobb ha egy üde,magával elégedett,kiegyensúlyozott anyuka repked a lakásban, mint egy olyan aki inkább letakarja a tükröket. Fodrászhoz,meg tornázni nem fogok tudni elmenni, de aki megteheti,menjen,törődjön magával! Kislányként én nagyon büszke voltam anyukámra ha mentünk valahova, és mindig néztem ahogy készülődik, eszembe nem jutott hogy bármiben hiányt szenvedek emiatt..
2012. nov. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek közül sehova nem járok, de gyerek előtt sem jártam. Ettől függetlenül nem zavar, ha valaki jár fodrászhoz, körmöshöz, stb. Az annál jobban zavar, ha valaki nem jár, mint pl én azt egyből slamposnak nevezik. Pedig ápolt vagyok, tiszta a ruhám, nőies vagyok, egyszerűen nekem sosem volt mondjuk műkörömre igényem, nem hiszem, hogy ettől slampos lennék.
2012. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt soha mukormom, hosszu kormom meg tini koromban csak, de a rovid kormomet szoktam lakkozni. Amugy kulfoldon elunk es divatszakmaban dolgozom, igy el is varjak tolem hogy divatosan, csinosan oltozzek, es a gyerekeimet is csinosan oltoztetem. A sogormon meg fodrasz...Es mivel a kicsik bolcsodebe jarnak hetente 3szor, igy a hajas dolgokat, ugyanugy a haztartast is (a munka mellett) ezekre a napokra teszem, senkitol semmi idot nem veszek el. Ami igaz, az az hogy a szules utan par hetig melegitoben jarkaltam, de csak azert, mert semmi mas nem ment ram :-)
2012. nov. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!