Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire kell, hogy adjon...

Mennyire kell, hogy adjon magára egy kisbabás anyuka? Kell a smink? Csinos ruhák?

Figyelt kérdés
Kicsi félek, hogy én is el fogom hagyni magam, mint ahogy néha látom más anyukákon. Most 6 hós a kicsim. Én azért 99%-ban teszek sminket, ha utcára megyünk. Igyekszem csinos ruhákba öltözni, ha a babám összeken, kimosom, ezért nem veszek fel rosszabb darabokat, melegítőt soha.
2010. aug. 10. 20:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%
Ha a smink nem is fontos,de azért illik csinosnak lenni. Nemcsak az utcán,hanem otthon is. A férj is megérdemli,hogy csinos feleséget lásson otthon.
2010. aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
59%

Én nem vagyok anya, de a szomszédomban lakik egy.

Világ életében lusta volt, nemcsak magára, de a környezetére is.

Ez a gyerekén is meglátszik.

10 hónapos a fia, néha én vigyázok rá.

A rugdalózói foltosak, maszatos az arca....


Szörnyű.

Jól teszed, ha nem hagyod el magad, a szomszédom kiábrándító....


26/N

2010. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
csinos vagyok ha a férjemmel elmegyünk valahova, de mivel egy másfél éves kislány után rohangálok ezért csak ritkán sminkelek és ritkán futkosok csini ruciban. Mert hiába vagyok szépen kifestve, ha 30 fokban olvad rólam. És mivel a játszótéren nem a padon ülve irányítom a kislányom játékát, hanem vele együtt homokozok így elég furán festenék szép ruhában. És igen melegítőben megyek vele a játszótérre, vagy rövidnadrágban. Akkor én most nem adok magamra?
2010. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
27%

Amennyire te csinálod az klassz.

Én nem nagyon értem az olyanokat,hogy jajj most csak a játszóra megyünk,oda jó a mackógatya......

2010. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
77%

Akkor én biztos a slampos kategória vagyok.

Ha nem is mackógatyában, de sportosan megyek a játszótérre, és általában papucsban, vagy egy egyszerű belebújós cipőben, mert én is együtt játszom másfél éves kislányommal.

Persze megoszlik eszerint is a játszótér: vannak a körömcipős, majdnem kosztümbenjárós, messziről figyelős, és kiabálós anyukák, meg vannak a mackónadrágos, lenőtthajúak, én a kettő között vagyok valahol félúton, de biztos így is slamposnak tűnök a gálában felvonuló rész számára.


De engem baromira nem érdekel.


Ahova KELL, és van értelme oda kiöltözöm.

A játszótér nem ez a hely.

Ennyi.

2010. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem majdnem derekamig érő hajam van, azt huzogatja így marad az onott coff, célpont még a fülbevaló ezért a 20db lógóst nem viselhetem csak az aprót, nyaklánc kilőve marad a vastag s nehezen szakítható karköző.

Felsők mind mélykivágásúak ez legalább előny a szoptatásnál is. :)

Alapozó, smink, szájfény leizzad vagy 5perc után maszatos. A ruha nem kisestélyi hanem egyszerű rövidnadrág s felső tiszta s nem szakadt.

2010. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
32%

Én sportosan elegánsan öltözködöm. Játszótérre, bolta, bárhova.

Pl.: lenvászon nadrág, pamutblúz(kockás, divatos), márkás cipő.

De nekem ez mindig fontos volt. Az is,hogy fél év alatt visszafogytam szülés előtti állapotomra.

A párom is elvárja tőlem, én is magamtól.

Nem drága ruhák, max. 4-5 e ft/db és nincs is rengeteg, de nekem fontos.

Előtte az irodába kosztümbe jártam, pedig senki nem kérte. 19 hónapos a kisfiam

2010. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
28%

Utolsó vagyok. És igyis beülök a homokozóba, dehát ezek a ruhák moshatóak, nem hagy nyomot a játszótér, hisz nem ott ebédelünk.

Adjatok magatokra csajok, mert a pasik többek között ezért is léphetnek le.

2010. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

havonta járok fodrászhoz,kozmetukushoz.Melegítőt csak itthon hordok.Aztcára sportosan ötözök, farmer vagy térdnadrág,felső.Súlyproblémám még van, mert még szoptatok, de már elkezdtem egy könnyebb diétát.sminkelni soha nem sminkeltem,csak buliba, de nem is hiányzik.ékszert nem ordok, a fülbevalót nem bírja a fülem, a nyakláncot,karkötőt letépné a fiam.De nem is hiányzik.

11 hónapos kisfiú anyukája

2010. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
18 hós a kisfiam. sétálni játszótérre én is melegítő, pamut vagy rövidnaciban megyek,és papucs vagy sport cipő. Körömcipőben nehéz lenne futni utána, és játszani vele. Sminkelni sem szoktam, csak ha olyan helyre megyünk ahova kell a smink és a kiöltözés. Ha ez slamposság, akkor legyen. Így kényelmes, de majd te is megtudod:)
2010. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!