Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak engem idegesít ennyire...

Fiatalanyuka kérdése:

Csak engem idegesít ennyire anyósom?

Figyelt kérdés
júliusban születtett meg a kisfiam de szülés előtt úgy fel húzott anyósom hogy azóta ideg bajt kapok ha tudom hogy jönnek. Csütörtök reggel meg bent voltam a kórházban 2ujjnyira voltam nyitott. Már mondták a dokik hogy az nap vagy más nap meg lehet a pici erre párom fel hívta az anyját hogy jöjjenek be mert akár mikor meg születhet az unokája erre anyósom majd be jön munka után kb 4körül párom tisza idei volt hogy az anyja ezt mondta .egész nap hívunk az anyját hogy már egyre ink úgy tűnik hogy meg lesz a pici erre ő jól be piált ahogy szokott-.-na mind1 is este 11re érték be hot részegen mondja anyósom ha ma nem szülők ő neki megy az orvosnak.úgy volt hogy a fiam neve ármándo rikárdo lesz vagy ármándo bájron erre ebbe is bele szólt -.-utána meg el kezdi a fiának hogy fiam ugye meg csináltad az apasagit(előbb jött a pici így nem)mondja párom hogy nem mondja anyum nem mind1 az az a lényeg hogy egészséges legyen a kicsi erre anyósom hogy náluk az a lényeg hogy az apa nevén legyen a gyerek.erre lett egy nagy veszekedés .az unokáját 1hónaposan látta közelrők először azóta egy hónapban max egyszer jön és ha jön is ak sem vesz semmit az egyetlen unokájának:/
2012. nov. 24. 21:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Jóféle család! A gyermek neve "tetszett" a legjobban. :/
2012. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, engem is idegesit az anyósod:-)
2012. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett vegul a fiad neve? :DDD
2012. nov. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorikerdesek/csaladi kapcsolatok tele van anyosproblemaval, tehat masokat is.
2012. nov. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Végül mi lett a gyerek neve?
2012. nov. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
JAj azt hiszem megértem h idegesit... De ilyen nevet tényleg ne adjatok a picinek..
2012. nov. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
ármándo fernándo
2012. nov. 24. 21:58
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
De fiú?
2012. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
Most őszintén!!Mennyire kamu ez a kérdés?Már csak a nevekből kiindulva.
2012. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Kamu a kérdés? Hát miért nem figyelmeztettek??
2012. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!