Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen "béna" az anyósom?...

Miért ilyen "béna" az anyósom? Annyira idegesít hogy én tanítom őt, nem ő engem!

Figyelt kérdés

Egy háztartásban élünk(ő lakik nálunk),főzni alig tud,sütni egyáltalán nem. 56éves,és mindent az égvilágon tőlem kérdez mit hogy kell csinálni. Én 25éves vagyok. Megkértem hogy csinálja már meg a húst párizsiasan,de ő azt sem tudta mi az. Hiába magyaráztam el hogy csinálja,csak nekem kellett megkeverni a masszát. Aztán elmentem dolgomra. Mire hazaértem égett olajszag terjengett a lakásban,és 1,5liter olajat megégetett 8szelet húsért. A kaja úgy néz ki mint a moslék,az összesről lejött a bunda.

De ez csak egy eset a sokból,semmit de semmit nem tud,pedig férje és 2fia van. A páromtól már kérdeztem mi volt gyerekkorában,azt válaszolta hogy a nagyanyja csinált mindent. De az anyja szerint ez nem igaz. Még mindég úgy beszél az anyjáról mintha élne,hogy anyu ezt meg azt csinálta.


2011. máj. 30. 19:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%
Addig örülj, míg nem ő oktat téged.
2011. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Hát ilyen szempontból nagyon nem örülök mert olyan mintha volna még egy gyerekem. Ha valahová el kell mennem,hosszabb időre egész nap nincs kaja.
2011. máj. 30. 19:55
 3/30 anonim ***** válasza:
68%

Miért, ha egyedül laknátok akkor lenne?

Akkor is neked kéne mindent megcsinálni.

2011. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%
Idegesitő lehet mondjukjobb mint egy kioktató anyós aki mindent jobban tud. Mondjuk a nyagyi mért nem tanitott a saját lányát azt nem értem.
2011. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%
tán olyanra kéne megkérni, amit meg is tud csinálni, a két fia sem halt éhen ;)
2011. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
Biztosan úgy alakult az élete, hogy eddig nem volt szüksége rá. Hétköznap mindenki menzán evett főtt kaját, hétvégén meg nagymamáztak vagy éttermeztek. Mellesleg 39 éves nő vagyok, de én sem sütöttem még sosem húst párizsiasan. Eleve utálok minden olajban sült kaját. Inkább párolom vagy grillezem a húst.
2011. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg anyosodtol, hogy amig te nem eltel ott hogyan tudott letezni, mert OK, hogy nagymama sok mindent megcsinalt, de azert elotted is elt valahogy, nem? Emlekeztesd, hogy valahogy nelkuled is el volt, akkor most miert nem tud a te segitseged nelkul alapveto dolgokban sem letezni?
2011. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
64%

a válasz egyszerű

így akarja elérni hogy mindent te csinálj, és ne őrá erőltesd! (ilyenekkel a pasik is be szoktak próbálkozni: meg tudnák csinálni: pl mosogatás, de azt akarják hogy ne kelljen nekik többet mosogatni ezért nem mosogatnak el alaposan, majd az asszonyka kiborul: és többé már nem kell mosogatniuk!)

2011. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
77%

Jo az ilyen anyàknak, akik ennyi idõsen nem strapàltàk le magukat a csalàdjukért. Egy kicsit furcsa, és a gyerekei tisztelik?Altalàban ez is elõfordul, hogy jobban tisztelik, mint aki mindent megtett a csalàdjàért.

Majd egyébként bele fog jönni, te majd teszel róla.:)

2011. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
77%
hát én is néztem volna rád, ha ilyet beszólsz: hús párizsiasan... atya gatya! Inkább máskor kérd meg hogy csináljon kirántott húsit HAGYOMÁNYOSAN!!!! :::)))
2011. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!