Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak engem idegesít ennyire...

Fiatalanyuka kérdése:

Csak engem idegesít ennyire anyósom?

Figyelt kérdés
júliusban születtett meg a kisfiam de szülés előtt úgy fel húzott anyósom hogy azóta ideg bajt kapok ha tudom hogy jönnek. Csütörtök reggel meg bent voltam a kórházban 2ujjnyira voltam nyitott. Már mondták a dokik hogy az nap vagy más nap meg lehet a pici erre párom fel hívta az anyját hogy jöjjenek be mert akár mikor meg születhet az unokája erre anyósom majd be jön munka után kb 4körül párom tisza idei volt hogy az anyja ezt mondta .egész nap hívunk az anyját hogy már egyre ink úgy tűnik hogy meg lesz a pici erre ő jól be piált ahogy szokott-.-na mind1 is este 11re érték be hot részegen mondja anyósom ha ma nem szülők ő neki megy az orvosnak.úgy volt hogy a fiam neve ármándo rikárdo lesz vagy ármándo bájron erre ebbe is bele szólt -.-utána meg el kezdi a fiának hogy fiam ugye meg csináltad az apasagit(előbb jött a pici így nem)mondja párom hogy nem mondja anyum nem mind1 az az a lényeg hogy egészséges legyen a kicsi erre anyósom hogy náluk az a lényeg hogy az apa nevén legyen a gyerek.erre lett egy nagy veszekedés .az unokáját 1hónaposan látta közelrők először azóta egy hónapban max egyszer jön és ha jön is ak sem vesz semmit az egyetlen unokájának:/
2012. nov. 24. 21:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%

Ármándó Rikárdó Fernándó Száncsez lett volna az igazi; szerintem változtassatok neki nevet. Tuti jobban fog érvényesülni az életben!

Atttya ééégg! :/

2012. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
nem kamu a kérdés meg a nevek sem!nekem ezek a nevek tesztetek nem pedig a károly mihály stb nevek ! Itt nem a név volt a kérdés amúgy!
2012. nov. 24. 22:06
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám Győzike!xD
2012. nov. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%

Hát azért nem korlátozzuk már ennyire neveket a Károlyokra,stb.Még legalább 1000 gyönyörű MAGYAR!!!! fiúnév van,legalább.De mindegy.Nyilván nem magyar családról van szó.

Ha már választ vársz:én úgy penderítettem volna ki azt a némbert,aki ittas állapotban odatolja a képét egy születéshez és ilyen stílusban viselkedik,hogy öröm lett volna nézni.Legyen az anyós,testvér,anya,akárki.

Amúgy meg minek kellett odacsődíteni még mielőtt megszületett a gyerek?Gondolom mindenki ismeri milyen.Nem kellett volna szólni neki és kb. itt véget is ér a történet.

Amúgy tényleg tragikus a név....szegény gyerek! :(

2012. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Örülj neki, ha csak havi 1-szer latod, es ne legyenek elvarasaid vele szemben (massal se nagyon:), akkor jobban erzed magadat.

Alkoholistak sztem nem nagyon költenek masra, mint alkoholra, de ezzel se törödj, az ö elete, joga van. A magad erdekeben...

Anyosoknak meg van anyostermeszetük is, erröl hemzsegnek itt a kerdesek, hogy ne erezd magad egyedül.

4.

2012. nov. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a 4esnek a normális választ akinek meg nem tetszik a fiam neve az így járt!ja nem magyar családról van szó és ak mi van?
2012. nov. 24. 23:07
 17/20 anonim ***** válasza:
94%

Érdekes anyósod van, azt meg kell hagyni...

A névre csak ennyi: [link]

2012. nov. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
tiszta brazil szappanopera
2012. nov. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ez nagyon vicces amit az utolsó előtti linkelt. Szegény gyerek! Ekkora cikis nevet! Most már kíváncsi lennék, mi lett volna ha lány? Maricsuli? Istenem de jót kacagtam! :-DDD Ez tényleg mulatságos volt! :-D
2012. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

ne gonoszkodjatok már lányok, romáéknál ezek a divatnevek, szerintem így jobb :)


kérdésedre válaszolva, engem nem idegesít az anyósod :)

nyugodt ember vagyok, jobban idegesített, hogy 3x kellett elolvasnom az egész storyt ahhoz, hogy megértsem mit is szeretnél írni :)

2012. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!