Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csípi sok ember szemét...

Miért csípi sok ember szemét ez? Bővebben lent! Légyszí írjatok minél többen! Kíváncsi vagyok ez mért van így!

Figyelt kérdés
Miért csípi sok ember szemét, hogy drága dolgokat veszek a babymnek? Mért akarnak rábeszélni a kínaira, a használtra, az olcsóra? Más is vett a gyerekének 150e-ért babakocsit? És más is megkapta érte a leszúrást, h minek úgyis kinövi... Én nem tervezek több baby-t és ennek a kis tündérnek mindnet meg akarok venni, nem vagyunk milliomosok, de nem élünk rosszul! Mégis annyi bántó megjegyzést kaptam... elszomorító az emberek viselkedése!
2009. aug. 17. 14:13
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond meg hogy mennyiért vetted,így nem tudnak min kiakadni.Néha nekünk is beszóltak hogy milyen drága a babakocsi,ennyiért meg annyiért látták....Mi úgy kaptuk, mert nem tehetjük meg hogy ilyen drágát vegyünk, a sógornőm meg nem sajnálja a picitől, mindenből a legjobbat. Sokszor én szólok neki hogy nem kell ennyi meg annyi ezer forintos ruha mert lehet hogy egyszer sem lesz rajta.Úgy nő mint a bolond gomba. Ha te szánsz annyi pénzt a kocsira,ruhákra, a te dolgod,ti dolgoztok meg érte, aki meg kíváncsiskodik, ne mond meg az árát, vagy ha megmondod akkor vállald ami utána jön... :) Tudod sokan nagyon irigyek mert nem tehették/tehetik meg. Mindenkinek más a fontos, másért ad ki "feleslegesen" pénzt, az emberek szerint. Neked a pici a fontos, rá költesz, ha tetszik másoknak, ha nem. Másnak más a fontos, modjuk a 2-3gyerek,kocsi,törlesztőrészlet,kaja...
2009. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Nekünk is van törlesztőnk, a lakáson, autókon, és mi is veszünk kaját :) szóval ne úgy képzeljétek el, hogy csak a baby és semmi más, sőt rakok neki minden hónapban pénzt egy számlára, de amíg tudom megveszem neki amit lehet, lehet holnap bedőlnek a vállalkozásaink(ki tudja ebben a világban) és akkor már nem tehetem meg, hogy megvegyem az extra minőségű cuccokat, de addig is könyörgöm, ne szóljon meg a parkban utánam jövő nénike...
2009. aug. 17. 14:40
 13/32 anonim ***** válasza:
64%

Ne foglalkozz senkivel ,ha te 150e ért veszel neki babakocsit akkor annyiért.

Senkinek semmi köze hozzá.

Minden anya és szülő a legjobbat akarja megadni a gyermekének és ez így helyes!!!

Én ugyan ugy gondolkodk ahogy te!!

Egyszer picike egyszer élünk...amit megtehetsz azt miért ne tennéd meg??!!

Jó,hogy nem már a saját gyerekedtől fogod sajnálni a pénzt,elég spur...

Nem is az,hogy mindent milliókért kell megvenni neki,de azért az ilyeneket,hogy babakocsi meg akár babykomp vagy hasonlók miért olyat vegyél amit már más kisgyerek szétnyüstölt...stb stb

Ruhákat meg abszolut nem vennék használtat!!!

Inkább nem veszek magamnak kajára valót,de megveszem neki az újat:D

mert megérdemlik szerintem!!!!

Én ismegkaptam mindent és ő is megfogja kapni!!!

Én veled vagyok:D

2009. aug. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM MINDENKINEK!!!
2009. aug. 17. 14:52
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is azok közé tartozom, akik nem vesznek drága cuccokat a babának. De én nem szólok bele, hogy mások hogy csinálják. Nem az én dolgom.
2009. aug. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
65%

Hehe én már a játszótérre se megyek lemert meguntam a beszólogatásokat

Tőlem a gyest és a családit is sajnálják

Multkor beszolt az egyik anyuka,hogy mi"gazdagok"vagyunk azért ,mert van saját lakásunk meg egy autónk nem tudom miért számít gazdagságnak..na mindegy

nem ez a lényeg,csak megjegyezte,hogy ha a mi félénk nem venné fel a gyest meg a családit nem lenne magyarországon válság..eléggé wicces

Már lassan nekem lesz kellemetlen kimenni a gyerekkel az utcára is.

Wicc ez az ország!!

A FUXOS romáknak miért nem mer beszólogatni senki???

nem bántani akarom öket csak hát azok aztán tényleg mindent megkapnak tele vannak arannyal mercivel bmw vel

fullos lakással...csak az a dolguk,hogy gyereket szülnek.érdekes egyiknek sincs még hitele sem!

De minket azért bántani kell,mert drágább babakocsit veszünk vagy mert nem a "kínait"hanem a márkásabbat veszük meg.

Én sem sajnálom a gyerekemtől amit tudok megteremtek neki és kész.

Ennyi!!

Akinek nem tetszik az meg nenézzen ránk!!

Nem kötelező a társaságomba lennie

2009. aug. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne is törödj velük.Én sajna nem tehetem meg,de mindent megadnék neki!Ha adott a lehetőséged vedd is meg neki a jó,értékes dolgokat!
2009. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


Ezen akadt meg a szemem "Fisher price játékok".

Én is ilyen játékokat veszek kislányomnak csak és örülök hogy nem vesz a család neki gagyikat! Nem vagyunk gazdagok és szeretnénk még babát, most az elsőnél meg tehetem hogy megvegyem neki a jobbat és jó lesz a 2. esetleg a 3. babánknak is. Magamon spórolom meg amit neki megveszek. Mi is vettünk 70 000ft-ért babakocsit és most 4 hónapra rá vettünk 27000ft-ért még egyet.

Ne törődj senkivel ki mit mond!

2009. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Én 2 éve szültem és akkor 200e-ért vettünk babakocsit. Én is kaptam hideget-meleget. Bárkivel beszélgettem a második kérdés általában az volt hogy mennyiért vettük a babakocsit. Ezt én is furcsáltam, de hát ilyenek az emberek. A kínai és a használt ruhákkal is úgy vannak hogy jó az a játszótérre meg otthonra. Én meg úgy vagyok vele hogy a használt ruhát ki tudja hány gyerek hordta, hány gyerek kakizta össze (lehet hogy ki jött a folt, de nekem mégsem makulátlan tiszta)stb. A kínairuhák festékanyaga meg nem gondolom hogy annyira ellenőrzött termék lenne. Meg hát én sem veszek fel használt ruhákat, akkor miért pont arra adjam rá aki a legfontosabb nekem a világon? Ez az én véleményem, és tudomm hogy sokan nem értenek egyett velem, vagy veled, de mindenki azt adja a gyermekének amiről úgy gondolja hogy a legjobb. ebben nincsenek szabályok amit követni lehet, ezt mindenkinek az anyai érzése diktálja.

Üdv.:21 hós anyukája

2009. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
74%
Mi "csak" 100 ezerért vettünk kocsit de mindig megkapom én is minek kell olyan drága holmi, játékból csak jó minőségüt veszek nem kínai gagyit hogy pár hét múlva kiderüljön mérgező, nincsen hitelünk saját lakásban lakunk van kocsink, miért ne vehetnék? amikor volt a cumisüveg mizéria itt sokan írták nem dobják ki a kukába hülyeség én kidobtam nehogy már azon a pár ezer forinton múljon, akinek futja netre szerintem futja egy új üvegre is......
2009. aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!