Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csípi sok ember szemét...

Miért csípi sok ember szemét ez? Bővebben lent! Légyszí írjatok minél többen! Kíváncsi vagyok ez mért van így!

Figyelt kérdés
Miért csípi sok ember szemét, hogy drága dolgokat veszek a babymnek? Mért akarnak rábeszélni a kínaira, a használtra, az olcsóra? Más is vett a gyerekének 150e-ért babakocsit? És más is megkapta érte a leszúrást, h minek úgyis kinövi... Én nem tervezek több baby-t és ennek a kis tündérnek mindnet meg akarok venni, nem vagyunk milliomosok, de nem élünk rosszul! Mégis annyi bántó megjegyzést kaptam... elszomorító az emberek viselkedése!
2009. aug. 17. 14:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

szia


szerintem sokan irreálisnak találják ezt az összeget-többek közt én is,hiszen nagyon hamar kinövi a kisruhákat-esetleg félredobja a játékokat.ezért tanácsolják az olcsóbbakat.persze én sosem szólnék be senkinek,ez magánügy-mi is az olyan dolgokból vettünk márkásakat,ami vagy sokáig van használatban,v a biztonságát szolgálja-pl.babakocsi,ülés.

egyébként persze nem minden a pénz-elég,ha annyi van,h mindene meglegyen-és úgy is megadhatsz mindent,ha élményekkel gazdagitod.

boldog babázást-és úgy csináld,ahogy jónak látod.ha a 150ezres cucc annyival jobb,többet tud,hosszabb ideig jó-akkor vedd azt

2009. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
83%

:D

van hogy meg veszem a drágát a picimnek, de van hogy használtan is megveszem......

pl egy játékot 14ezerért de nem mondogatom mindenkinek és ide sem írom ki...

mert megbocsájd nekem de ez dicsekvés a részedről lehet hogy nem szándékosan de akkor is az mind a fp hinta vagy a 150ezres babakocsi, pénz a számlán, meg stb

én nem irigykedem mert inkább 2 napig nem eszem de az én gyerekem is megkapta a fp hintát...

tudod sok anyuka aki szegényebb és ezt olvassa azt érezheti hogy rossz anya amiért nem vett a gyerekének 150 ezerért babakocsit, te meg vagy a szuper anya mert minden hónapban százezereket költesz.

nekem és másnak sincs közünk a te életviteledhez, ezt te döntöd el, de ne akarj másba rossz érzést kelteni!


Most le lehet pontozni, mert ez az igazság!

2009. aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
64%

Hát igen ez a magyar mentalitás sajnos! Irigyek azért mert a másiknak van, illetve mert Te megengedheted magadnak! Én egyébként biztos megvenném a 150eft-os babakocsit, ha lenne rá, mivel nincs így jó a kapott, ami szintén nem volt olcsó, de már használt! Engem meg van aki azért néz le, mert használtba rakom! Sajnos olyan fura gondolkodásúak vagyunk mi magyarok, hogy valami bődület! Ahelyett hogy egymással örülnénk a gyermekeinknek és osztoznánk ebben a csodában, inkább kigúnyoljuk azt aki nem a mi társadalmi (anyagi)szintünkön van!


Mindenkinek sok boldogságot:d

2009. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ez dicsekvés-e hiszen nem ismertek, ez egy kérdezős oldal, csak felvázoltam a helyzetet, nem nagyzolni akartam, és az életben sem vagyok ilyen, pedig sok mindenre felvághatnék, de nem teszem, mert például a férjem családját sem veti fel a pénz, ezért én inkább segítek! sajnálom, hogy úgy jön le mintha dicsekednék! Amúgy köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 17. 16:01
 25/32 anonim ***** válasza:
82%

ÉN is feleslegesnek tartom a nagyon drága holmikat. A babkocsit meg ő úgyem tudja értékelni, jó abból az olcsóbb is. Mi 50 ezerért vettünk kocsit és tökéletes, imádja. Nincs ráírva, hogy mennyi volt, ha kérdezik megmondom, de nem lényeges. Amúgy megengedhettünk volna magunknak akár 150 ezreset is, de leültem a párommal, és megbeszéltük, hogy felesleges: kinövi úgyis, ő nem tudja az értékét, tökéletesen jól érzi magát az olcsóbban is. Azért vegyem meg, hogy én tudjam, hogy mennyi volt? Mert ez nekem szólna akkor, ez a drága kocsi. És nem hiszem, hogy annyival többet tud. Ruhákból újakat veszek a lányomnak, játékokból is a minőségit, de ha választania kell a Fisher Price-os játéka és egy nylonzacsi között, az utóbbi győz....és inkább értékeli, ha énekelek meg mondókázok meg az apukája bohóckodik neki, mint a drága cuccait. De tényleg mindenkinek magának kell eldöntenie, ha te így érzed jól magad, semmi gond! És ebben nincs lenézés, félre ne értsd, csak írásban nehéz a hangsúlyokat jelezni.

7,5 hós kislány anyukája

2009. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Szia én a 15-47-es vagyok, de abszolút nem azt éreztem a kérdésedből, mondandódból, hogy nagyzolni akarnál

Úgy alakul az életünk, ahogy alakítjuk, persze egy kis szerencse sem árt, de a lényeg a lényeg, hogy nem szabadna ez alapján ítélkezni

2009. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a sok ember aki azt hiszi, hogy nagyzolok, az nem tudja milyen keservesen kezdtük a vállalkozásokat! 7 napból 7-et dolgoztam, ott voltam a cégnél és minden szabad percemben amikor más olvasott és tv-zett én azon gondolkodtam hogy csináljuk, úgy hogy jó legyen, csak sajnos ők ezt nem tudják! Az hogy mamár nem dolgozom csak egy nap pár órát azt sajnos eddig megszenvedtem!!! Nem volt 7végém, sem ünnepem! És ezért sírok még ma is ha beszólogatnak vagy bántanak!
2009. aug. 17. 17:47
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

én nem bántani akartalak ha rám gondolsz....

de tényleg dicsekvésnek tűnik fel, persze nem tudjuk és honnan is tudnánk, hogy te mennyit dolgozol, vagy épp mennyit nézel tv, de ez nem is lényeg

csak van olyan anyuka itt is, aki megszenved a2ezer forintos játékért vagy akár miért....

ő is épp úgy szereti a gyerekét, de ha elolvassa a kérdésed akkor megkérdezi magától vajon mennyivel boldogabb lenne a gyereke ha 150 ezerért kapna babakocsit...

tudod evvel csak azt akartam mondani hogy másnak ez rossz...

ja és nem hiszem el, hogy nem tudod hogy miért csípi az emberek szemét....

de hogy nem, csak több embernek megakartad mondani, hogy mid van, ha százszor is megdolgoztál érte, ez a te dolgod és nem a mienk....

2009. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
sziasztok!én nem érzem magam rosszabb anyának mert nem vettem 100ezres babakocsit csak feléért és csak örülök,hogy őneki sikerült ,mi így is boldogok vagyunk:)nálam már a terhesség alatt sokan megkérdezték majd kiakadtak,hogy miért fizetek a dokinak annyit(fogadott orvos volt)hát mert nekem így esik jól .én is mint minden anya a legjobbat akarom gyerekeimnek és mgamon spórolom meg amit lehet de ha valami megtetszik és úgy gondolom,hogy babám szeretné megveszem neki ártól függetlenül.fp termékek a legobbak és inkább 3 jó minöségű játék ami 5 év múva is müködik mint 10 ugyan annyi pénzért ami gagyi és hamar tönkre megy.a melót soha senki nem fogja tőled irigyelni,ne törödj az ilyen emberekkel.ruhákat vettem is meg kaptam is,drgábbat és olcsót is egyformán leköpte őket kajával:) igazán boldog attól lessz a gyerek ha szereted és sokat foglalkozol,játszol vele de szerintem ezt te is tudod!boldog babázást 7hós pasi anyája
2009. aug. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Szerintem te csak itt is elszeretnéd mesélni hogy milyen tehetősek vagytok,rajtad kÍvül sokan vannak akik átlagon felül költenk,például én is sokmindent megvehetek és megtehetek amit más nem,de eszembe sem jut ezzel kérkedni.Szerintem kicsit szánalmas.Nekem soha semmi drága cuccért amit a lányaimnak veszek még senki nem tett megjegyzést,ja lehet azért mert nem fűzöm hozzá mennyibe került.
2009. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!