Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csípi sok ember szemét...

Miért csípi sok ember szemét ez? Bővebben lent! Légyszí írjatok minél többen! Kíváncsi vagyok ez mért van így!

Figyelt kérdés
Miért csípi sok ember szemét, hogy drága dolgokat veszek a babymnek? Mért akarnak rábeszélni a kínaira, a használtra, az olcsóra? Más is vett a gyerekének 150e-ért babakocsit? És más is megkapta érte a leszúrást, h minek úgyis kinövi... Én nem tervezek több baby-t és ennek a kis tündérnek mindnet meg akarok venni, nem vagyunk milliomosok, de nem élünk rosszul! Mégis annyi bántó megjegyzést kaptam... elszomorító az emberek viselkedése!
2009. aug. 17. 14:13
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Szia,

akik nem vagy kevésbé irigyek, ők meg azt gondolják, ők okosabbak annál, hogy "ennyi pénzt kiadjanak ilyesmire". Mindenkit azzal bosszantanak, amiről észreveszik, hogy azzal bosszantható, így nyernek kis energiát magunknak. Ahelyett, hogy a saját életük jobbátételével foglalkoznának, sajnos, ezzel is csak tologatják a dolgot, majd újra kis energialopás...stb, hosszú távon látszik meg igazán, hogy ki milyen ember szerintem. Amit néznünk kell, vagy az egyetlen, amit tehetünk, hogy: miért velem történik mindez? Mire hívja fel a figyelmemet? Szerintem arra, hogy ne mások véleményéből határozzuk meg magunkat. Ez mondjuk spirituális-ezo izé, ami nekem sokat segít a hétköznapokban, hasonló helyzetekben. Mert kihívások mindig lesznek, ha többet értél el, egyre többet akarsz, és ez újabb kihívásokkal jár...

Így látom, köszönom a figyelmet,

Kívánom a nektek legjobbakat Neked és a babának, és minden olvasónak is!

2009. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Persze, kérkedek azzal, hogy mim van! Főleg így névtelenben!!! Nem fűzöm hozzá semmihez, hogy mennyi volt, csak az emberek annyira irigyek, és szemetek, hogy nem az a kérdés, ha találkozok bárkivel is , hogy mi újság, hogy vagytok, hanem az, hogy új ez a kocsi, mennyit költöttél rá! Ezen az oldalon is mutatkozik a mérhetetlen rosszindulat! Annak aki tud normálisan válaszolni annak köszönöm!
2009. aug. 18. 14:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!