Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves a babám és egyre...

1 éves a babám és egyre kevésbé eszi meg a tápszert és a darabos kajcsit. Étágytalan! Ellöki magától a cumisüveget, kanalat. Mi lehet a baj? Reggel Milumil Ha2-t, este Milumil AR-t kap.

Figyelt kérdés
Ez volt eddig: reggeli tápszer, tízórai egy pár falatot kér valamit, délben húsos főzi, délután tejpép, gyümi vagy egyéb, vacsi előtt egy kis vajaskenyér, virsli, egyéb, vacsi tápszer.Az esti AR amiatt van, mert gyorsan megéhezik és hiába etetek mellé, sehogysem jó neki. Napközben sem hajlandó szinte semmit enni. 10 kg 70 deka a súlya és már elindult, tehát ez sem lehet oka. A melegre megintcsak nem lehet fognom, mert volt már ennél melegebb is és gond nélkül átvészeltük. Fogzás éppen nem aktuális, 6 van már neki.
2009. aug. 17. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én Kisfiam 25-én lesz 13 hónapos, s ugyanezt csinálj! Eddig gyönyörűen evett: reggeli tápszer,tízórai gyümi vagy joghurt, ebédre amit mi eszünk, uzsira virsli sajt meg kenyér,vagy gépsonka,vacsira tápszer.Még szopizik is kedve szerint,de annyi tejci már nincs,h egy egész étkezésre elég legyen! mostanában ( egy hete) jóval kevesebbet eszik mindenből, a kenyeret kiköpi, meg sokszor az ételt is!Nem tudom mitől lehet, de bízzunk benne,h Ők tényleg tudják mi és mennyi kell nekik!Azért ha rájössz valamire, értesíts kérlek!:-)
2009. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!Ő is 10,90 kg és 82 cm. Ja! És egy hónapja már ő is megy!
2009. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is egy éves, mi 9-11 hónapos koráig éltük át ugyanezt, ő még fogyott is. Voltak napok, hogy szinte kizárólag csak szopizott. Én is azt hittem, hogy nem a foga, de végül kiderült, hogy mégis az volt. Azóta (már 1.5 hónapja) viszont nagyon szépen eszik újra, hízott egy kilót ez idő alatt. Ne aggódj, el fog múlni, csak ne erőltesd a dolgot, mert attól csak rosszabb lesz. Egyébként hány foga van már a picurodnak?
2009. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
6 és fél foga van. A "feledik" foga még alig látszik. Lehet, hogy mégis az az ok. Nem akarom túlaggódni, csak ilyen étvágytalanságra még nem volt nálunk példa. Köszönöm a válaszokat! Az első válaszolónak pedig írok, ha találtam valami módszert a kajcsizásra. Egyébként nem vagyok pép-párti, de végső elkeseredésemben Humana banános Jó éjt-jét próbáltuk ma és valamicskét javult a helyzet.
2009. aug. 17. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!