Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez miért fordulhatott elő?

Ez miért fordulhatott elő?

Figyelt kérdés
Ebédre kapott a fiam burgonyafőzeléket répával (bébiétel) 8hónaposoknak való. Fiam 9 hónapos- és most délután répa darabok voltak a kakijában.Ez miért lehet?
2012. nov. 26. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Előfordul az ilyen. Nem dolgozta fel a szervezete rendesen. Bárkivel megeshet, csak ugye azt nem szokás nézni...csak a babákét.
2012. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt értem, h nem dolgozta fel, mert erre rájöttem én, de miért fordulhatott elő vajon?
2012. nov. 26. 16:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl sok volt benne a répa.
2012. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan is lesz majd ha gesztenyét adsz neki, hogy gesztenye szaga lesz a pelus tartalmának :DD Én ezen lepődtem meg.
2012. nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Azért,mert a zöldséget nem nagyon tudja megemészteni az ember,lehet sok volt neki a répa túl telítődött.Nem kell agyonaggódnia dolgokat,most komolyan szerinted ha hánysz miért van benne répa???
2012. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Borsóval és kukoricával is ugyanez lesz.

Miért? Mert ilyen az emberi szervezet. 35 évesen is répadarabokat produkálok ha sokat eszek.

2012. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. nov. 26. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!