Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám ringatás nélkül...

Hogyan tudnám ringatás nélkül altatni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval a szitu a következő: babám 15 hónapos, nem is tudom mikor kezdődött, de inkább kezdem az elején. 5-9 hónapos koráig átaludta az éjszakákat ringatás nélkül, ölben ült, énekeltem neki kettőt, majd jó éjszakát, hasra raktam, és úgy maradt, kimentem a szobából, és simán elaludt. Utána volt egy kicsit nehezebb időszak, fogzás egyebek, de csak ritkán kellett ringatni. Most befigyelt egy kis szeparációs szorongás nála egyszerre azzal hogy mind a 4 őrlője jön, ebből háromnak még csak egy csücske van kint. A délutáni alvásnál elalszik magától, van, hogy picit sír, kb 1 percet, de elalszik. Este viszont nem hajlandó, ha csak közelítek a kiságyhoz, hogy betegyem, már visít, és ha benne van sem nyugszik meg, ül, és áll, és ordít, hogy vegyem ki. Így maradt a ringatás, de totál el kell ringatni, mert ha félálomban akarom betenni észreveszi, és rögtön sírva ül fel. Ja, és este egyszer megébred, és akkor is ki kell venni, mert sokkosra sírja magát ha nem. De ha kiveszem velem megnyugszik, és alszik tovább reggelig. Van valami megoldás, vagy inkább csak az idő?
2012. nov. 27. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább bízd az időre:). Most valóban nyakig benne lehettek a szepaszorongás második felvonásában, ezt újraközeledési krízisnek hívják. Ha most is megadod neki a közelséget, amit a szepaszorongásos időszakban(5- 9 hónaposan valószínűleg ez is benne volt), akkor könnyebben átvészelitek a nehéz korszakot:).
2012. nov. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Én is így gondoltam, de jól esik a megerősítő szó!
2012. nov. 27. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!