Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg annyira jó a grip...

Tényleg annyira jó a grip water, mint ahogy mondják?

Figyelt kérdés
Már szinte mindent kipróbáltunk,kivéve a baby calmot,a coliefet és ezt. Megér egy próbát szerintetek? És van olyan köztetek,akinek semmi sem segített? Legrosszabb esetben meddig tart ez a hasfájósdi?
2012. nov. 27. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
nekünk bevált, infacolt váltottuk vele, enyhült a hasfájás, végleg viszont 3-4 hós korára szűnt meg.
2012. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is végigpróbáltunk mindent, végül ami bevált az nappalra a gripe water éjjelre a papaverines cseppek és a cseresznyemagpárna. A többi kófic nekünk nem segített.
2012. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem,hogy mennyibe kerül ez a papavines?
2012. nov. 27. 14:39
 4/7 anonim ***** válasza:

A papaverines kb. 4-500Ft, de csak receptre adják.

A gripe water nekünk nem vált be.

Most 4 hónapos a lányom, és még küzdünk a pocakkal.

Most épp nem kap semmit, csak éjjelre infacolt, meglátjuk. Mivel szó szerint semmi nem vált be (espumisan, infacol, gripe water, babycalm - ettől egy ideig jobb volt, aztán már nem segített - colief, biogaia) így most nem adok semmit, kiváncsi leszek lesz-e valami változás.

2012. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én egyik nap úgy döntöttem,hogy nem adok neki semmit,meglátjuk. Simán ment a kaka,puki,úgy aludt,mint a bunda. Gondolom,ha nem fájna neki a hasa,akkor minden nap ilyen szépen szundikálna (este 11-től aludt reggel fél6-ig). Annyira örültem,hogy következő nap sem adtam neki semmit,szintén minden rendben volt. Aztán harmadnap kezdődött előről az egész,most megint nem tud se kakilni,se pukizni és még büfizni sem hajlandó. Eddig hálát adtam az égnek,mert bár nyűgösködött napközben,éjszaka semmi gond nem volt. Egyszer kelt fel 3 körül,evés közben elaludt,visszatettem és betartotta a 3-4 órákat. Így teljesen jó volt,de már ez a rend is borult sajnos. Remélem nektek beválik a "semmitadás".
2012. nov. 27. 15:34
 6/7 krisztina24 ***** válasza:

Szia!

Mi a kisfiamnál használtuk a Gripe Water-t, tökéletesen bevált,csak ajánlani tudom!

2012. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi a biztatást, én is remélem:D És drukkolok, hogy nálatok is (meg nálunk is:D) mihamarabb rendeződjön a pocakprobléma!
2012. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!