Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most biztos rossz anyának...

Most biztos rossz anyának fogtok gondolni, de gáz lenne, ha 4 hónapos kislányom ott aludna anyósoméknál a hétvégén egy éjszakát, mert már teljesen ki vagyunk merülve a párommal?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 19:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
49%

Attól függ. Ha nem az van,hogy felébred és sír egy órán keresztül, mert akkor nem biztos,hogy a nagyi meg tudja nyugtatni.

De ha csak az a baj,hogy nagyon sokszor megébred, de visszaalszik és a nagyi is bátran vállalja, akkor oké.

Mi 4 hónaposan PASSZOLTUK le először, mert a bátyám nősült és lagzija volt. Semmi baja nem lett a gyereknek! Mondjuk mi szoktatjuk is az elejétől a társasághoz, meg a nagyihoz. Nem gondolom, hogy akkor leszek jó anya, ha 10 éves koráig a fenekemben van a gyerek!

És igen, én pl. vállalom,hogy attól függetlenül,hogy mi akartuk a gyereket, van,hogy elszakad a cérna, van,hogy a fáradságtól állni sem tudunk. Nem szégyen ilyenkor segítséget kérni,ha van!

2012. nov. 28. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
61%

A kimerüléseteket megértem és az is kell, hogy a baba mással is legyen rajtatok kívül.

Viszont szerintem 4 hónaposan még kicsi ahhoz, hogy egy egész éjszakára távol legyen a szüleitől, ha nem muszáj.

Nem vagyok ősanya, bizony le szoktam passzolni a gyerekeimet időnként, de a 4 hónapos kort én még korainak tartom.

Ja és most őszintén: te tudnál úgy nyugodtan pihenni, mélyen aludni, hogy a kisbabád nincs melletted???

2012. nov. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért innen vársz választ? Gyerekes anyaként tudni kéne ilyenben már egyedül dönteni.
2012. nov. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
pontozzatok le nyugodtan,ennyire primitívek vagytok..
2012. nov. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
38%
Mi a fiam 2 hónapos korában mentünk el 160 km távolságra a sógornőmék esküvőjére. Anyu jött át és vigyázott Rá szombat reggeltől vasárnap délig. Nem volt semmi gond, tényleg nem kell mártírnak lenni, egy nyugodt,kipihent anya sokkal többet ér.
2012. nov. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
66%

Jajj, a sok mártír, aki inkább állva alszik, minthogy más vigyázzon pár órára a gyerekre...


Ha a nagyszülő vállalja, ha nyugis a baba, esetleg átalussza az éjszakát, etetése is megoldott, akkor kérdem én, mi a fene BAJA lesz a gyereknek?


Sok szülő itt nem is a baba érdekében mondja, hogy nem, hanem a saját érdekében, hogy aztán elmondhassa, hogy őőőőőő BEZZEG sosem adja ám másnak, mégha döglődik a fáradtságtól, akkor sem, mert ő olyan SZUPPPPER anya...

2012. nov. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Golan Trevize ***** válasza:
48%
szerintem nem hogy nem gáz, de ha van ilyen lehetőségetek, akkor ki kell használni.
2012. nov. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
56%
Nyugodtan vigyétek át a kislányt, nagyiék is boldogak lesznek, meg ti is pihenhettek. :) Amúgy meg ott a telefon, ha a nagyi nem tudja megnyugtatni a babát, akkor majd riadóztat titeket. (Vagy nagyon messze laktok, nem megoldható, hogy hazavigyétek, ha mégse jönne be a kicsinek a helyzet?) Amúgy Te ismered legjobban a babádat, ha szerinted el tudna lenni nélküled, akkor nyugodtan tölthet nélküled egy éjszakát.
2012. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
65%

Egyátalán nem vagy rossz anya!!!

Nekem gyerekeim 4-5hetes koruktól átaludták az éjszkát, és simán aludtak a mamánál, anyuékkal egyébként is nagyon szoros a kapcsolat, nem is lakunk messze, anyukám nyugdíjas ovonéni, nagyon jól ért a gyerekekhez, árad a szeretet belőle, szuper nagymama- soha egy pillanatra meg sem forudlt a fejemben, hogy ne legyenek ott a gyerekek, mikor én nem vagyok ott.

A három gyerkemből most is ott "nyaral" egy a mamánál. Ő a középső, 2éves. Sajna a másik kettő beteg- így én őket ápolom, de jobb így, mert legalább a 2évs nem lesz beteg.

Hupsz - akkor én is sz..ranya vagyok. :))))

2012. nov. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Golan Trevize ***** válasza:
0%
megint melyik bar.marcú húzza le a normális válaszokat?
2012. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!