Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti hogyan viseltétek...

Anyukák! Ti hogyan viseltétek a bölcsődébe szoktatást? Mennyi idősen adtátok be a picit? Mennyi ideig tartott a beszoktatás és a pici hogyan alkalmazkodott?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
A lányom még csak 17 hónapos, márciusban lenne 2 éves, de a bölcsiben azt mondták, hogy ne is reménykedjek, hogy felveszik, mert 100-an járnak a 60 helyre. Úgyhogy valakit kell keritsek, hogy dolgozni tudjak....
2009. aug. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Igaz én (még) nem vagyok anyuka, csak babysitter, de ha nem baj, akkor leírom a tapasztalataimat. Egy 2 és fél éves kisfiút szoktattam be bölcsibe. Kb. 2-3 hétig tartott. Az eleje jól indult, örült a sok játéknak, újdonságnak, a gyerekeknek. Csak pár órát töltöttünk bent, és végig én is ott voltam. Akkor lett nehezebb, amikor már kis időre el kellett mennem, hogy nélkülem is ellegyen. Először 10 perc után hívtak vissza, mert nagyon sírt szegény... :( Innentől kezdve napokig szinte el sem engedte a kezem, olyan édes volt! Aztán azt hiszem, az adta az áttörést, hogy rájött, milyen jó a többiekkel "bandázni." Ez egy "tornaórán" történt, olyan boldog volt, hogy csak futkározott körbe-körbe. :) Az ottalvás volt még kemény dió, de harmadszorra az is sikerült. Onnantól már sínen voltunk.

Hogy miért én szoktattam be, ne kérdezzétek, szerintem is az anyukája dolga lett volna...

2009. aug. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Az én kislányom szeptembertől megy bölcsibe. Akkor lesz 17 hónapos. Remélem nem lesz gond.
2009. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert az én fiam is megy márciustól, akkor lesz 18ésfél hós, nagyon remélem, hogy nem lesz gond. A szívem megszakad érte és biztos bőgni fogok folyamatosan, de muszály beadnom, a munkahely miatt és az anyagiakkal is hadilábon állunk.

Várok még válaszokat! Írjatok!

2009. aug. 19. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!