Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan etetőszék, ami...

Létezik olyan etetőszék, ami állítható úgy, hogy még nem ültethető (4 hónapos) gyereknek jó legyen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van ilyen, de amit interneten találtam az éppen 90 ezer Ft-ban kerül.
2012. nov. 27. 21:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én az ölemben etetem,vagy pihenőszékben.
2012. nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
??? A lényeg,hogy dönthető legyen maga az ülés.Mi is ilyen kora körül kezdtük el így használni.12000.- vettük tavasszal.
2012. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mivel nincs pihenőszékünk, akkor azt is kellene venni emiatt. Arra nem is gondoltam még, hogy ölben etessem.
2012. nov. 27. 21:29
 4/16 anonim ***** válasza:

nekem barátnőm vett börzén 10.000 ft.-ért, szinte új és szinte teljesen dönthető, tehát akár újjszülöttet is bele lehetne rakni.

etesd 1-2 hónapig pihenőszékben, hordozóban. ennyi.

amúgy tesz-veszen vagy más internetes vásárlási oldalon negyed ennyiért találsz!

2012. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves 2.

Ahol néztem, ott az összes egyszerűbb dönthetőhöz oda volt írva, hogy csak ülni tudó gyerek használhatja. De még csak most kezdtem el nézegetni, lehet hogy nincs igazuk.

2012. nov. 27. 21:30
 6/16 Jégtánc ***** válasza:
Babahordozód van? Abban is lehet etetni.
2012. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Aki hordozóban etet, annak nem eszi le a babája? Azt pl. elég drágán vettük és kicsit sajnálnám.
2012. nov. 27. 21:32
 8/16 Jégtánc ***** válasza:
Leette,de le lehet venni a huzatot,és simán kimostam.Nincs rajta egy db folt sem
2012. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
eleinte én is hordozóban etettem(kaptunk egy régi tipust,amit nem sajnáltam),nekem is dönthető az etetőszék,de amíg nem ült,addig lecsúszott és esetlenül nézett ki benne,enni sem úgy evett.használtan biztos tudsz te is venni,olcsóbban hordozót..
2012. nov. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
etesd karban,az a legegyszerűbb.szabályozni tudod a kezét is,ne tapicskoljon bele a kajába.én úgy szoktam hogy a bal kezembe félig ültetem,a jobbal meg etetem.csak kell olyan tányér,ami nem csúszkál.
2012. nov. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!