Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan etetőszék, ami...

Létezik olyan etetőszék, ami állítható úgy, hogy még nem ültethető (4 hónapos) gyereknek jó legyen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van ilyen, de amit interneten találtam az éppen 90 ezer Ft-ban kerül.
2012. nov. 27. 21:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. Még agyalok, hogy hogy legyen (van még rá pár hetem). A hordozós ötlet is jónak tűnik, csak szegénykém amúgy is utálja, ordít amikor bekötöm.

Azért merült fel a kérdés, mert a családban megkérdezték mit szeretnénk karácsonyra és nem akarok felesleges hülyeséget kérni. Az ajándék lehet akár 25-30 ezer Ft is, mert akkor többen összedobják. Viszont így használt dolog nem jöhet szóba. Ha nem mondok semmit, akkor mindenki vesz, amit akar.

2012. nov. 27. 21:44
 12/16 Jégtánc ***** válasza:
Attól még jó ötlet az etetőszék karácsonyra,ha azt szeretettek volna kérni eredetileg.Pár hónap és már úgyis tudjátok használni.
2012. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

etetőszék valóban jó lesz , addig meg a hordozó .Én az ebédlő asztalra tettem ,pléddel letakartam és csak a derekánál csatoltam be ,vállai szabadon voltak. Nem lett koszos ,pedig elég malac :)

pihenő szék is hasznos az én 15 hónaposom mai napig imádja és 18 kg is kb. 4 éves korig jó ,15 000 Ft ért vettem ,rezgős ,állítható FP ,illetve van hinta és sima funkciója.

Ha nem hordozóban akkor ebben evett.

Tehát akár kérhetsz ezt is azt is 15 a szipi szupi pihenő szék 10 körül meg tudsz etetőszéket venni ( abból én nem vennék állíthatót ,főleg ha már most másik alternatíva kell. Nekünk csővázas lapra csukható van 6500 ért,tökéletes.

2012. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk

[link]

nem drága ás annyira dönthető mint a bébihordozó. A 4 hónapos lányom szerette.

2012. nov. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó elég jónak tűnik, köszönöm.
2012. nov. 28. 08:55
 16/16 anonim ***** válasza:
A mi etetőszékünkre is az volt írva ülni tudó babáknak. 4 fokozatban dönthető. A kisfiam 4,5 hónapos, simán tud benne ülni, nem kényelmetlen neki. Sokszor ha a konyhában vagyok, ő pedig unatkozik, nyűgös, akkor beleültetem és onnan nézi mit csinálok. Mi a brendonban vettük szeptemberben, 15 000 ft volt, de ez pl 18 kg-ig jó.
2012. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!