Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti megmondjátok/vagy megkérdez...

Ti megmondjátok/vagy megkérdezik a nagyszülők, rokonok mit kapjon a babátok karácsonyra?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 21:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Anyáéknak én adok tippet, anyósom, mivel nem kér tanácsot, eldönti maga. Ha valaki megkérdezi, szívesen megmondom, magam viszont nem hozakodok elő vele. De nálunk ez nem gond, mert fentieken kívül nem nagyon számítunk ajándékozókra.
2012. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Az én szüleimmel megbeszéljük, hogy mi is legyen. Örüljön is a kislányom, valamint hasznos is legyen. Az anyóséktól meg nem kap semmit. Sose szokott kapni semmit. De azt meg elvárják, hogy mi bőkezűen adakozzunk nekik. Na nem is idegesítem fel magam rajtuk. Á sikerült. :D
2012. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Anyósom megkérdezte, megmondtam neki, mit szeretnénk, már meg is vette (bár én választottam ki - etetőszéket vett).

A szüleimmel megegyeztünk, hogy én beszerzem a játékokat, ők pedig kifizetik az árát. Aztán majd biztos ők adják oda, de még csak 6 hónapos lesz a kisfiam.

2012. dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Mi is megbeszéljük mindig,legalább is a mi családunkkal.Anyósom megmutatja mit vett és megkérdezi,hogy jó lesz-E? :)Tőle ált.ruhaneműt kapnak.Sógornőmnél van 2 gyerkőc,nem igen szokott mellényúlni.A nagyszüleimtől (dédiktől) pénzt kapunk mindig.Van 2 bátyám akiknél nincs még család,így abból a pénzből mindig tartós éa nagyobb dolgot szoktunk venni,gyerekülés,etetőszék,szobahinta,járóka...ezeket majd továbbadjuk tesóméknak,ezeknek nagyon szoktak örülni a dédik,hogy "maradandóbbat" veszünk belőle mint pl.egy ruha.Anyukámmal meg mindig összebeszélünk,tesóméknak meg megmondom konkrétan mit vegyenek,mert egyedülálló pasik,lövésük sincs a gyerekdolgokról :))
2012. dec. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Anyu és a tesóm megkérdezi, de mindig van meglepetés is.

Anyósom sajnos nem kérdezi meg, pedig jobban örülnék, mert akkor hasznosabb dolgot venne:(

2012. dec. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Rajtam kívül senkitől nem kap ajándékot a kicsi, soha! Smucig családban élünk, el határoztam, hogy tőlünk se fog most már kapni senki. Inkább azt is a sajátomra költöm! Így máj májusban el kezdtem veszegetni karácsonyra neki az ajándékot! :D
2012. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!