Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem lesz óriás a baba...

Tényleg nem lesz óriás a baba a terhesvitamintól?

Figyelt kérdés

Én már nem tudom!:( 4hetes a kislányom és 4920g született. Végig szedtem a Gravidát az orvosom tanácsára. Nem értem mert sem én sem a párom nem vagyunk hatalmasak,átlag! Igaz én kissé túlsúlyos vagyok de nem vészes,és cukros sem voltam soha.

A dokim mondta hogy valószínűleg nem lesz kicsi,na de ennyire?! Max 4200g saccolt.

Mindenki csak pislogott mikor megszületett!!!



#terhes vitamin #óriás bébi
2012. nov. 28. 12:24
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Na igen,főleg hogy első gyerek és lány. Úgy tudom hogy a fiúk nagyobb súllyal születnek! Nem tudom ha fiú lett volna 5kg felett születik?

És még azt is mondják hogy a 2. gyerek nagyobb mint az első...,anyunál bejött!:)))

2012. nov. 28. 16:27
 22/24 anonim ***** válasza:

Párom 186cm és 110kiló, Én 172cm és 101kg-al kezdtem a terhességet.

Az elején leadtam 5kilót, a terhesség végéig ezt szedtem vissza csak. Megszűltem, 13 kilóval kevesebbel jöttem haza a kórházból. Szoptatok, most még 6 kilóval vagyok kevesebb, azaz 81 kiló. szedtem terhes vitamint a 25ik hétig, a Fiam 3880gramm és 52cm lett. Tudtuk h nem lesz kicsi, csak ránk kell nézni :)


A barátnőm végig szedte a vitamint, a 38ik héten szűlt, a Fia 2650gramm lett és 48 cm-er. Tehát CSAK A GÉNEKTŐL függ!!!

2012. nov. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Inkább legyen nagy mint 1-1,5 kg nem?
2012. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szerintem az se igaz,hogy attol lesz nagy a baba,hogy sokat eszik az anyuka.

En mindket fiammal rosszul voltam. Az elso fiammal fel idoig volt hanyingerem a masodikkal vegig es altalaba kenyszeritenem kellett az evest.

Ehez kepest az elso fiam 3921 grammal szuletett, a masodik pedig 4057 grammal es 58 centivel.


Mindket fiammal csak 6 honapig szedtem terhes vitamint direkt a riogatasok miatt ,hogy nagy lesz a baba tole. De nem minden nap szedtem csak mikor eszembe jutott.

2012. nov. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!