Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Glicerines kúptól lehet baja...

Glicerines kúptól lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
Egy félnek a negyedét adtam neki,10 hetes és nehezen kakil. Ma már volt széklete,de nagyon habos és miután azt kiszedtem szélcsővel,még mindig szenvedett és nyomott,ezért adtam neki kúpot. Amúgy anyatejes baba. Nagyon rosszat tettem,ha mégsem szorulása van,csak erőlködik más végett?
2012. nov. 28. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Baja nem lesz, de feleslegesen adtad neki. Anyatejes baba ritkán szorulásos. Ha szélcsővel kijött és habos, akkor tuti nincs szorulása, csak max az inger. Neki még ezekre a dolgokra rá kell "éreznie".
2012. nov. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azért is gondoltam,mert ugye a szélcsövet mindig a jelölésig dugom be,vagy még addig sem,nemhogy tovább. És amikor nyomott a végén,lehetett érezni,hogy ott valami kemény van,mintha nem ment volna tovább a cső,pedig éppenhogycsak be volt dugva neki a vége.
2012. nov. 28. 14:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lehet tőle, ne aggódj, maximum a hozzászokás veszélye állhat fel, de egy alkalomtól ez szóba sem jön!
2012. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idő alatt hatott a kisbabádnak a kúp?
2013. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!