Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon szenvedek a székrekedés...

Nagyon szenvedek a székrekedéstől, már fáj mindem. Elhasználtam egy glicerines végbélkúpot, a gyógyszerész azt mondta ezt szabad. De ő mégse orvos. Árottam a babának?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 20:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

szia ! nem ártottál vele ne aggódj ! próbálj meg minél több rostos dolgot enni az sokat segít ! további boldog baba várást !

29 hetes ikres kismama

2009. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem ártottál!nekem kórházba adtak ilyet!
2009. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, biztos, hogy nem ártottál, bizonyos kórházakban szülés előtt is ilyet szoktak adni. Természetes megoldások ilyen problémára pl. a szilvalekvár, a kakakó.
2009. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A glicerines végbélkúphoz hozzá lehet szokni. Én a fiamnak a Laevolac szirupot adom, a betegtájékoztatója szerint orvosi jóváhagyás mellett lehet kismamáknál is alkalmazni! Próbáld meg, hátha ez beválik!
2009. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt mondta a gyógyszerész a levolac-ra hogy nem szabad, mert görcsöt okozhat, ami pedig vetélést is eredményezhet. Most fél órája hogy használtam, mikor menjek produkálni?
2009. nov. 17. 20:33
 6/17 A kérdező kommentje:
1 órát aszaltam magamban és azon kívül hogy azt sikerült kitojni, más nem történt! Mi a fenét csináljak??? :'(
2009. nov. 17. 20:58
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg van otthon szilva, tej, szilvalekvár, kefír, kakaó, ezeket is megpróbálhatod. Mennyi vizet iszol? Ha keveset, az is okozhatja a problémádat. Viszont naponta megehetnél egy pohár kefírt - már ha szereted -, az rendben tartaná a "bélésedet" és nem lenne gond a a "megkönnyebbülés".
2009. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A laveolac nem okoz görcsöt, hidd el-csak fellazítja a székletet.

Sokkal nagyobb baj lehet, ha nagyon erőlködsz.

2009. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha van a közeletekben DM, ott tudsz venni saját márkás italukból aszalt szilva levet. 1 üveg 6-700 Ft körül van, és nagyon hatásos! Igaz én kicsit felvizezve ittam, mert az íze nem jött be, de utána kis idő múlva mehettem is a klotyóra:)

Más nekem sem használt...ez annál inkább:)

2009. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szia!Ezzel szenvedtem én is , aszalt füge!garantált.Az étvágyat is csökkenti és a hatás másnapra nem marad el.12km
2009. nov. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!